Заборонено забороняти

ЗАБОРОНЕНО ЗАБОРОНЯТИ

Міжфракційне депутатське об’єднання «На захист порушених конституційних прав громадян та проти політичних репресій «Заборонено забороняти» ставить за мету виявлення, вивчення та запобігання фактам порушення Конституції України, законів України та міжнародних зобов’язань України

Детальніше про мету

ОФІЦІЙНА ПЛАТФОРМА ДЕПУТАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Діяльність

форбіден ту форбід, Європейський союз, Андрій Деркач, права людини, членам Європарламенту

Лист членам Європарламенту

Голова депутатського об’єднання «Заборонено забороняти» А.Деркач направив листа членам Європейського парламенту.

Вся діяльність
НОВИНИ

Права людини в Україні

Моніторинг порушення прав людини в Україні у січні-травні 2016 року

Українська влада все частіше обмежує конституційні права та свободи своїх громадян в різних сферах їх життєдіяльності. Значні проблеми зафіксовані в рамках свободи на віросповідання. Є свідчення значних порушень політичних прав громадян. На найвищому рівні відбувається відвертий тиск на судову владу. Значного обмеження зазначає свобода слова в Україні.

Перейти

сітка
зала засідань комітету з прав людини оон
Люстрація в Україні: експертний висновок

Чинне люстраційне законодавство України порушує права та свободи людини. Мова не йде про так зване м’яке право, консультативні рішення міжнародних організацій чи відповідність європейським цінностям. Очевидним є порушення Україною власних правових зобов’язань як члена Ради Європи.

Перейти

Моніторинг порушення прав людини в Україні у 2015 році

Проблеми з дотриманням прав і свобод людини та громадянина в Україні довгий час були об’єктом критики багатьох правозахисних інституцій, міжнародних організацій та західних політичних лідерів. І хоча саме належне ставлення до прав людини був однією з вимог масових протестів 2013-2014 років, на жаль, і досі не всі проблеми із захистом прав людини були вирішені.

Перейти

будівля верховної ради
Room_XX,_Palais_des_Nations_(6309176597)_(2) (2)
Закон “Про очищення влади”: висновок Венеціанської комісії

Люстрація не повинна замінити собою структурні реформи, спрямовані на зміцнення верховенства права та боротьбу з корупцією, однак може доповнити їх як надзвичайний захід самозахисту демократії у тій мірі, що вона поважає європейські стандарти в галузі прав людини та верховенства права.

Перейти

Порушення права на приватність в Україні

В Україні часто ігнорується право на приватнісь, важливе право для нормального життя кожної особи, що не відповідає світовим тенденціям та європейським стандартам.

Перейти

верховна рада
Порушення прав парламентарів в Україні

Члени парламентів в усіх цивілізованих країнах світу користуються особливою повагою та рядом додаткових прав, оскільки вони є прямими представниками громадян, а їхні повноваження делеговані їм безпосередньо народом. На жаль, останнім часом в Україні нехтування правами парламентарів стало нормальною практикою. Особливо яскраво дане явище проявляється щодо опозиційних народних депутатів.

Перейти