Адвокат року – 2019: Асоціація адвокатів України назвала імена переможців конкурсу

4 жовтня, у столичному Hyatt Regency відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу «Адвокат року – 2019».

Розповідає “Закон і Бізнес”.

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ визначила переможців у профільних номінаціях:

«Цивільне право»:

  • Валерій Кострюков
  • Надія Скрицька
  • Леся Дубчак
  • Наталія Кушкова
  • Роман Титикало

«Трудове право»:

  • Олексій Палій
  • Анна Пащенко
  • Ганна Лисенко
  • Анна Надточиєва
  • Вікторія Ковальчук

«Медичне та фармацевтичне право»:

  • Руслан Совершенний
  • Олександр Гришаков
  • Юлія Атаманова
  • Наталія Хоменко

«Антирейдерська практика»:

  • Олександр Петриченко
  • Андрій Молчанов
  • Опанас Карлін
  • Станіслав Борис
  • Дмитро Сирко

«Антимонопольне та конкурентне право»:

  • Олег Мальський
  • Григорій Павленко
  • Олена Волянська
  • Оксана Крижанівська

«Право інтелектуальної власності»:

  • Марія Ортинська
  • Надія Загрія
  • Олександр Єфімов
  • Ганна Коновалова

«Нерухомість та будівництво»:

  • Тетяна Лежух-Вовк
  • Юрій Хапко
  • Дмитро Нан
  • Григорій Тріпульський
  • Артур Мегеря

«Кримінальне право»:

  • Ігор Черезов
  • Костянтин Глоба
  • Андрій Левковець
  • Ярослав Зейкан
  • Тарас Пошиванюк

«Злиття та поглинання»:

  • Юрій Асадчев
  • Ірина Земляна
  • Юлія Забарна
  • Сергій Бенедисюк

«Медіаправо»:

  • Ярослав Куц

«Митне право»:

  • Олександр Євсютін
  • Олександр Нагорний
  • Ярослав Лисенко
  • Герман Тасліцький
  • Вікторія Родіонова

«Міжнародний арбітраж»:

  • Ігор Кімлик
  • Світлана Сергєєва
  • Андрій Астапов
  • Олександр Луговський

«Корпоративне право»:

  • Яна Михайлюк
  • Олександр Гарагонич
  • Катерина Дробязко
  • Віталій Бурдак
  • Артур Кіян

«Податкове право»:

  • Михайло Кочеров
  • Ігор Крижановський
  • Оксана Тропець
  • Андрій Тамошюнас
  • Андрій Реун

«Адміністративне право та процес»:

  • Віталій Цвігун
  • Роман Шпирка
  • Андрій Тарасов
  • Олександр Полинько
  • Ірина Кепич

«IT право»:

  • Василь Гордій
  • Олег Шевцов
  • Артем Афян
  • Наталя Массалова
  • Руслан Дідовець

«Морське і транспортне право»:

  • Юрій Сергєєв
  • Євген Блінов
  • Тетяна Ігнатенко
  • Тетяна Тітаренко

«Сімейне право»:

  • Аліна Самарець
  • Олег Голубничий
  • Олег Простибоженко
  • Леся Салмон
  • Катерина Маліченко

«Господарське право та процес»:

  • Станіслав Скрипник
  • Андрій Чекалов
  • Олексій Колток
  • Олег Бекетов
  • Олександр Шкелебей

«Аграрне та земельне право»:

  • Богдан Яськів
  • Андрій Порайко
  • Дмитро Житченко
  • Дмитро Александров
  • Віктор Кобилянський

«Фінансове і банківське право»:

  • Андрій Нікітін
  • Любов Скварко
  • Ірина Столярчук
  • Артем Стоянов
  • Дмитро Савчук

«Банкрутство»:

  • Сергій Боярчуков
  • Олександр Гладій
  • Олег Горецький
  • Наталія Тищенко
  • Роман Загрія

«Судова практика»:

  • Олег Маліневський
  • Євген Дядюк
  • Віктор Барсук
  • Анна Огренчук
  • Ігор Кравцов

Також Асоціація адвокатів вручила нагороди у спеціальних номінаціях:

«За особистий внесок в розвиток адвокатури»:

Василь Кисіль (нагороду отримав Андрій Стельмащук, керуючий парнтер «Василь Кісіль і партнери»)

«Кращий юрист-держслужбовець»:

  • Іван Ліщина
  • Олексій Резніков
  • Сергій Козьяков
  • Павло Гречківський
  • Богдан Крикливенко
  • Агія Загребельська

«Кращий юрист-захисник прав адвокатів на міжнародному рівні»:

  • Георгій Логвинський

«Кращий юрист-політик»:

  • Олексій Гончарук
  • Сергій Алєксєєв
  • Олег Макаров

«Кращий in-house lawyer»:

  • Артур Резнік

«Захист бізнесу»:

  • Антон Лященко
  • Вадим Іванін
  • Олександр Тананакін

«Кращий юрист-законотворець»:

  • Руслан Сидорович
  • Валерій Карпунцов
  • Данило Гетьманцев

«Краща програма в соцмережах про юристів»:

  • Відповідно до, згідно з на UMN (Дмитро Гадомський, Егор Желтухін)
  • M-Loйер (Яна Собко)

«Кращий юрист-митець»:

  • Семен Ханін
  • Володимир Віхляєв
  • Наталія Пліса
  • Олаксандр Черних
  • Катерина Власюк
  • Інна Мокіна

«Кращий проект Асоціації адвокатів України»:

  • Жіночий клуб (Катерина Власюк)

«Кращий автор»:

  • Михайло Кочеров, IBS Legal Services

«Кращий юрист-науковець»:

  • Наталія Кузнєцова
  • Олена Можайкіна
  • Олена Костюченко
  • Олександр Дроздов
  • Аліна Бірюкова
  • Кирил Легких
  • Радміла Гревцова

«Кращий юрист-суспільний діяч»:

  • Олександра Сасіна
  • Олександр Водянніков
  • Наталія Петрова
  • Сергій Ткаченко

«Краща ТВ-програма на юридичну тематику»:

  • ДокаZ (Олексій Шевчук)
  • Контролер (Ярослав Куц)
  • Один за всіх (Михайло Присяжнюк)
  • Законні підстави (Денис Пономаренко)
  • Deadline (Cергій Саченко)

«За вагомий внесок в розвиток ААУ»:

  • Ольга Дмитрієва

«Кращий комітет Асоціації адвокатів України»:

  • Комітет з сімейного права (Катерина Власюк)

«Краще відділення Асоціації адвокатів України»:

  • Одеське відділення (Денис Пономаренко)
  • Львівське відділення (Андрій Богуцький)

Видання «Закон і Бізнес», що виступає генеральним правовим медіа партнером, випустить друкований спецвипуск, в якому розповість про кожного переможця.

Визнання в юридичній спільноті – must have сьогодення, як для компаній чи об’єднань, так і для особистостей. Виконуючи свої обов’язки, адвокат не очікує овацій чи нагород, маючи на меті реалізувати своє покликання – захистити клієнта. Втім, правове поле країни залежить від кожного учасника, а тому важливо ділитися досвідом, набутим за рік кропіткої праці з колегами. Адже саме оцінка успіхів та значущості практики адвокатів, аналіз здобутків за останній рік допомагають усвідомити вектор розвитку в країні та виокремити кращих представників професії.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone