Адвокати закликають НААУ взяти під контроль ситуацію з обстрілом автівки колеги

Під час екстреного засідання Комітету захисту прав адвокатів Національної асоціації адвокатів України була розглянута ситуація, що відбулась у м. Дніпрі.

У ніч, перед конференцією адвокатів Дніпропетровської області автівку, у якій голову обласної ради Тетяну Лещенко підвезли до її будинку, обстріляли із травматичної зброї. Всього пролунало 4 постріли. Вони поцілили у кришу автомобіля. Один постріл був спрямований у місце над переднім пасажирським сидінням, на якому переважно їздить Т. Лещенко. З великими зусиллями адвокатам — Т. Лещенко, та її колезі, яка також знаходилась у автівці — вдалось ініціювати відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу.

Однак правники зіткнулись із небажанням поліції проводити необхідні слідчі дії. Правоохоронці

своєчасно не провели опитування пожильців будинку, відмовились шукати гільзи та не змогли оперативно визначитись з експертом-балістом.

Взяти ситуацію під контроль адвокати Дніпропетровської області закликали НААУ.

Аби розібратись у тому, що сталося члени Комітету постановили скласти аналітичну довідку, на підставі якої будуть прийматись подальші рішення.

Зазначена справа, за словами голови Комітету Г.Боряк, є принциповою. Адже йдеться про посягання не лише на професійні гарантії, а й на життя правників.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone