Адвокатів навчать застосовувати практику ЄСПЛ для захисту людини

Вища школа адвокатури НААУ 3 листопада проведе курс «Ratio decidendi, як запорука надання ефективної правничої допомоги у кримінальному провадженні».

Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі Вищої школи адвокатури, під час заходу слухачі дізнаються про особливості застосування положень статті 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод ЄСПЛ та національними судами, перш за все Верховним Судом.

Курс створено для слухачів, які не мають спеціальної освіти у сфері застосування практики ЄСПЛ в адвокатській діяльності та охоплює ключові теми, знання яких надає алгоритм захисту.

Практика Європейського суду з прав людини є важливим інструментом надання професійної правничої допомоги. Зіткнувшись із новими викликами у сфері прав людини, адвокати та правники повинні будуть вирішувати складні юридичні проблеми. Курс підвищить рівень розуміння адвокатами і правниками як теоретичних, так і практичних проблем, як права Європейського суду з прав людини, так і оновленого процесуального законодавства та законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність. Отже цей курс є важливим не лише для адвокатів, а й для правників, оскільки дає змогу вирішувати їм нагальні юридичні питання, які існують у сфері захисту прав людини.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone