3 Fruits Win: 10 ліній від Playson

Прагнення Playson заглянути на ринок фруктових автоматів триває випуском 3 Fruits Win: 10 Lines, що зацікавив українську публіку. Це ще один супер-простий погляд на класичний фруктовий слот, який розігрується з використанням 5 барабанів і 10 ліній виплат, виграючи в обох напрямках.

Символи і геймплей

Дизайн тут буде відразу пізнаваний, якщо ви грали в будь-який з слотів в колекції Timeless Fruits від Playson. Прості фіолетові котушки складаються з 7 стандартних фаворитів фруктових автоматів.

Fruits Win

Внизу ланцюжка виплат знаходяться лимони і вишні, які виплачують в 1, 2,5 або 15 разів більше вашої ставки, якщо приземлилися на 3, 4 або 5 лінії виплат.

Потім йдуть апельсин і слива, які в 1,5, 5 або 20 разів перевищують вашу ставку, потім виноград і диня, які в 3, 15 або 50 разів перевищують вашу ставку.

Кращий символ, який платить - червоний щасливчик 7. Отримайте 3, 4 або 5 з них в комбінації, і ви отримаєте нагороду в 5, 50 або 250 разів більше вашої ставки. Тут немає дикого символу, але золота зірка - це розкид.

При попаданні на 3, 4 або 5 в будь-якому місці на барабанах з одним і тим же обертанням, ви виграєте 2, 10 або 50 разів більше вашої ставки. Тут немає ніяких особливостей. Вся дія обертається навколо основної гри.

Якщо вам потрібно щось новеньке в слотах, то ви не знайдете це тут. 3 Fruits Win: 10 Lines націлені на любителів класичних фруктових автоматів.

Якщо ви грали в інші класичні фрукти Playson, у вас буде досить гарне уявлення про те, чого очікувати тут. Дизайн досить глянсовий, ігровий процес надзвичайно простий.

Вердикт

Очевидно, що ринок для цих ігор з багатим минулим існує, тому Playson продовжує їх випускати. Він не буде у верхній частині нашого списку обов'язкових ігор, але якщо ви хочете зіграти в старому стилі, тоді 3 Fruits Win: 10 Lines забезпечать саме це. Якщо вам вдасться заповнити барабани червоною щасливою сімкою, ваш виграш буде в 2500 разів більше ставки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.