Conan від NetEnt

Сюжет оживає на барабані розміром 6 × 4 з трьома секціями, кожна з певним модифікатором. У грі також є пов'язані барабани, випадкові множники і бонусний раунд до 50 безкоштовних обертань, які можуть привести до виграшів, в 2,016 разів перевищує вашу ставку за один спін.

Сюжет оживає на барабані розміром 6 × 4 з трьома секціями, кожна з певним модифікатором. У грі також є пов'язані барабани, випадкові множники і бонусний раунд до 50 безкоштовних обертань, які можуть привести до виграшів, в 2,016 разів перевищує вашу ставку за один спін.

Ви можете зіткнутися з варваром на настільному комп'ютері, планшеті або мобільному пристрої від 0,20 до 20 кредитів за спін. Гра володіє середньою і високою волатильністю із середнім RTP 96,28%. Вперше NetEnt встановив діапазон RTP від 96,01 до 96,65%, в залежності від того, яка функція безкоштовних обертань обрана.

Відкрийте гру, щоб знайти бронзову монету з орлом, срібну монету зі змією і золоту монету з левом в нижній частині таблиці виплат. Одна-єдина шістка видасть 1x-1.5x вашої ставки.

За ними на середньому рівні слідують мотузкові гачки, мечі і шоломи воїнів, які платять від 2,5 х до 3,5 х вашої ставки, коли шість приземляються на лінії. Преміальними символами є Валерія, Тесла Дум і Конан. Древній щит, що перетинається мечами, діє як символ розкиду. У грі є два типи джокерів - Tower і Battle Wilds, кожен з яких з'являється тільки в своєму власному розділі або на всіх барабанах, якщо вони були обрані для функції безкоштовних обертань. Вони замінять всі звичайні символи оплати.

Conan

Особливості ігрового автомата Conan

Приготуйтеся до інтенсивної ігровий сесії, яка досить добре передає варварські дії з фільму. Перша особливість, з якою ви зіткнетеся, - це механізм Pay-Both-Ways, який присуджує виграші зліва направо і справа наліво.

В основній грі набір барабанів 6 × 4 ділиться на три секції 2 × 4, кожна з окремим модифікатором барабана. Розділи і роздільники видно на тлі символів оплати.

Кожен модифікатор спрацьовує, коли відповідний символ приземляється на будь-якому з двох барабанів в розділі. Всі три модифікатора можуть бути активні в одному спіні. Загадкові символи можуть з'являтися на всіх барабанах.

Посадка хоча б одного повного стека активує Містичний Множник від х3 до х7. Приземлення від п'яти до дев'яти загадкових символів випадковим чином активує функцію Thoth Amon, де на барабанах додається до шести загадкових символів. Вежа і бойові символи не можуть з'являтися під час цієї функції.

Остаточний вердикт

Ми очікували багатофункціональний відеослот з інтенсивним геймплеєм, коли NetEnt анонсувала Conan раніше в 2019 році. І це саме те, що ми отримали. Практично на кожному обертанні щось відбувається, хоча загадкові символи часто виявляються такими, що розчаровують. Формат з набором барабанів 6 × 4 і трьома секціями - це те, чого ми раніше не бачили, але відразу сподобалося.

У нас ще не було підтвердження загального максимального виграшу в грі, і ми оновимо огляд, як тільки отримаємо інформацію. Якщо подивитися на таблицю виплат, то при одному обертанні вона досягає максимуму в 2,016 разів більше ставки, коли в грі задіяний максимальний множник х7. Кожен лудоман України повинен придивитися до цього слоту

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.