Frog Story від EGT

Для любителів казок EGT дає можливість отримати винятковий досвід, граючи в ігровий автомат Frog Story в багатьох казино України.

У грі 5 барабанів, 3 ряди і 20 ігрових ліній. Він включає в себе класичні символи 10, A, K, Q і J і спеціальні знаки, такі як замок (символ розкиду), принцеса (дикий символ), скриня зі скарбами, чарівник, старі сувої з зіллям і мисливець. Відеогра дозволяє гравцеві робити ставки з максимум 20 монетами і мінімум однією монетою на лінію.

Правила гри

Виберіть суму, яку хочете поставити. вона може варіюватися від однієї до 20 монет на лінію. Вам доступна кнопка автоматичного відтворення. Натисніть на неї, щоб гра сама починала раунди.

Повторення одного і того ж символу на трьох і більше барабанах, починаючи з лівого, дає перемогу. Кожна виграшна комбінація активує персонажа-барабанщика, який має множник 2x на початку.

Після перемоги активується функція «Gamble». Це дає вам можливість або продовжити обертання колеса, або зіграти в азартну гру і збільшити свій виграш. Вибір опції «Gamble» призводить до пропозиції вибрати колір гральних карт. Правильне припущення подвоює суму ставки.

Функції

Гра Frog Story не має традиційних безкоштовних обертань і бонусів. Тим не менш, вона має прогресивні джекпоти. Різні масті карт визначають кожен джекпот. Приз за джекпот можна отримати в будь-який час під час гри.

Щоб виграти в ігровий автомат Frog Story, гравець повинен почати з зіставлення трьох або більше виграшних символів. Виплата визначається за значенням символів, які співпали. Щоб виграти джекпот, гравець вибирає три карти випадковим чином з 12. Якщо три вибрані карти мають однакову масть, присуджується джекпот.

З максимальною ставкою в 400 монет гравець отримує шанс отримати максимальну виплату в 3000 разів більше ставки.

Вердикт

Грати на 5 барабанах і 20 ігрових лініях Frog Story Slot - відмінна ідея. Магічні сили дикої природи змовляються, щоб принести гравцеві нагороди. З справедливим відсотком виплат, його власними унікальними налаштуваннями опцій і, звичайно ж, джекпотом, який завжди варто спробувати виграти, розгляньте можливість дати ігровому автомату Frog Story трохи вашого часу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.