Good To Go від Microgaming

Good To Go - це онлайн-слот від Microgaming, гра доступна в Україні з п'ятьма барабанами і дев'ятьма лініями виплат без особливого фону - весь простір зайнято великими символами на барабанах, і більшість цих символів - досить звичайні 7, 8, 9, 10, J , Q, K і A - найпоширеніші ігрові значки карт.

У грі можна побачити більш цінні символи: шина, картаті прапори, захисний шолом, логотип G2G і сам автомобіль F1. Бонусні символи - це дикий (дівчина) і символ розкиду (спідометр), який активує функцію.

Good To Go от Microgaming

Безкоштовні спіни

Тут є досить стандартні безкоштовні спіни, які запускаються при приземленні двох або більше скаттерів на послідовних барабанах. Однак є ще дещо що, що додає веселощів.

Спочатку ви отримаєте всього три обертання, а барабани з символами розкиду залишаться замороженими. Це означає, що на кожному обертанні гарантований виграш, і якщо ви розіграєте більше, лічильник знову скинеться до трьох обертань. Ці барабани також залишаться замороженими на час обертання.

Звичайно, максимальна кількість барабанів, яка може бути проведена, дорівнює п'яти, тому, якщо вам вдасться розмістити символи розкиду на кожному з них, виграш буде повторюватися три рази при максимальному виграші в 50 разів.

Можливість зіграти в гру

Після кожного виграшу ви можете зіграти в гру 50/50, де вибір правильного кольору гральної карти подвоїть виграш. Вгадаєте неправильно, і ви втратите все.

Вердикт

Цей слот дуже посередній слот, але трохи додаткової креативності в бонусній функції дійсно робить його трохи кращим, ніж інші. Слухайте уважно, і на задньому плані ви можете почути звуки автомобільних гонок.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.