Ігровий автомат Asgardians

Люди по всьому світу добре знайомі з норвезькою міфологією завдяки популярному серіалу «Вікінги». Тепер ми всі знаємо, хто такий Одін, ми дізнаємося Тора і його молот, і деякі можуть бути в захваті від Фреї.

Асгард - це місце, де живуть всі ці боги, і ви можете швидко оглянути його в Asgardians, відео-слоті, який був натхненний скандинавською міфологією. Звучить досить багатообіцяюче, давайте подивимося, які емоції гра дійсно принесе.

Asgardians

Тема

Барабани встановлені прямо посередині того, що здається храмом, в оточенні приємного синього світла. Там боги і богині прямо всередині барабанів, вони є найбільш важливими символами в грі.

У асгардіанцях є фонова музика, часом вона ледь помітна, але добре створює таємничу атмосферу. Звукові ефекти не такі хороші, головним чином тому, що більшість з них навіть не мають відношення до теми.

Варіанти ставок і функції

У цьому слоті 5 барабанів і 3 ряди з 25 лініями виплат. Всі чотири високооплачуваних символу в грі - скандинавські боги: Один, його сини Тор і Локі і прекрасна Фрейя. Локі також є Диким і найбільш високооплачуваним символом, він може дати до 300 разів більше ставки.

Теоретичний дохід гравця (RTP) цього слоту становить 96%.

Характеристики

Спеціальні функції дійсно перетворюють весь досвід в чудове спорядження, давайте вдаватися в деталі:

Безкоштовні ігри

Якщо ви отримуєте три або більше символів Scatter за спин, ви будете нагороджені 10 безкоштовними обертаннями, в яких всі призи будуть помножені на 3. Безкоштовні обертання можна повторно запустити, якщо ви розіграєте іншу комбінацію з трьох або більше скатерів протягом раунду.

Кузня

Це дійсно цікава бонусна гра, ви можете запускати її, коли отримуєте три або більше бонусних символу за спін. Thor's Hammer - це той символ, який є інструментом бонусної гри, ви потрапляєте в знамениту Кузню, де вражаєте щити молотком.

До кожного щита прикріплений приз, але є також «порожні» щити, які розбиваються, не даючи ніяких нагород. Коли ви потрапляєте в один з них, бонусна гра закінчується, і ви забираєте все, що вам вдалося виграти, перш ніж потрапити в цей щит.

Ризик-гра

Якщо вам особливо пощастило, ви можете спробувати подвоїти будь-який виграш, отриманий при обертанні барабанів. Гра на ризик - це проста гра, ви вибираєте одну з чотирьох карт і виграєте, якщо ваша карта більше, ніж карта дилера.

Ви можете подвоїти свій виграш до десяти разів, але якщо ви програєте, ви повернетеся в основну гру ні з чим. Однак у вас є можливість взяти виграш і повернутися в основну гру в будь-який момент.

Вердикт

Asgardians - це досить цікавий відео-слот від Endorphina, що дає всім українським гравцям шанс на фантастичну подорож в скандинавську міфологію. Вся атмосфера гри приємна, хоча часом звукові ефекти можуть зруйнувати це заклинання.

Крім того, я очікував би, що фон буде мати хоч якусь невелику анімацію, дуже неприємно бачити нерухоме зображення полум'я. Персонажі отримують анімацію, коли складають виграшні комбінації, і перегляд цих анімацій вельми цікавий.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.