Ігровий автомат Cash-O-Matic

Cash-O-Matic - це ігровий автомат Net Entertainment, який відомий в Україні як слот з 5 барабанами, 4 рядами і 1024 способами виграти.

Доступно для гри на настільних, мобільних і планшетних пристроях, в ньому використовується функція Лавина, коли виграшні символи залишаються на барабанах і переміщаються вниз, щоб заповнити барабани - це може привести до множення до 10х, якщо ви заповните всі 4 ряди. Це також відноситься до функції безкоштовних обертань, де множник може досягати 50-х!

Символи та функції

З дивним саундтреком він нагадує банкомат старого стилю. З барабаном 5 на 4, встановленим справа, множник і розкид ліворуч. На барабанах ви побачите A, K, Q, J і 10 королівських осіб, а також 5 різнокольорових дорогоцінних каменів.

Cash O Matic Ігровий автомат

Червоний зоряний дорогоцінний камінь є найкориснішим з 5, даючи вам 1 раз вашу ставку. Ви можете формувати виграші, одержуючи відповідні символи в будь-якій позиції на 2 або більше суміжних барабанах, починаючи з барабана 1.

Cash-O-Matic використовує функцію Avalanche - коли ви отримуєте виграшну комбінацію, допоміжні символи залишаються на барабанах, а решта символів зникають. Потім виграшні символи випадають, щоб залишити місце для другої лавини. Це дає вам ще один шанс на перемогу - лавини тривають, якщо ви додасте до перемоги.

Нарешті, Cash-O-Matic має функцію безкоштовних обертань - вона грається, коли ви отримуєте 10 або більше символів розкиду. При мінімальній кількості безкоштовних обертань, рівних 10, множник залежить від кількості скаттерів, які активували функцію:

  • Рівень 1 2x 3x 5x
  • Рівень 2 3x 6x 10x
  • Рівень 3 8x 12x 20x
  • Рівень 4 20x 30x 50x

Це означає, що ви можете почати з 18 безкоштовних обертань в теорії. Під час цієї функції кожен рядок, який ви заповните, додасть ще 1 безкоштовне обертання до вашого рахунку. Як ви можете бачити, ви можете почати цю функцію з 5-кратного множника, який може привести до 50-кратного множника, якщо ви заповните всі 4 рядки однаковими символами.

Це може привести до дуже великим виплат! Cash-O-Matic - це слот від середньої до високої дисперсії, так що не чекайте, що функція безкоштовних обертань взагалі буде запускатися дуже часто.

Плюси + Нагородження рівнів множника + Безкоштовні спіни з множниками виграшу до 50х + Відтворюється на всіх пристроях

Мінуси - Немає Wilds - Загальні гральні карти - Не легко досягти рівня 4

Вердикт

Реліз 2019 року визначено заслуговує вашої уваги, не дивлячись на те, що він виглядає як ігровий автомат старої школи.

Загальний вигляд може обдурити вас, тому що є більше, ніж здається на перший погляд. І базова гра, і функція безкоштовних обертань дуже корисні, але майте на увазі, що вам буде потрібно якийсь час, перш ніж ви досягнете максимального рівня.

Функція Avalanche вельми корисна як для збільшення множника виграшу, так і для збору Scatters, і ми впевнені, що вам сподобається грати в Cash-O-Matic.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.