Ігровий автомат Chance Machine 100

Якщо ви є гравцем, який не цікавиться іграми, заснованими на безлічі приголомшливих функцій і яскравою графікою, а скоріше таким, що хоче перейти одразу до справи. Для вас доступний цікавий ігровий автомат.

Chance Machine 100 від Endorphina може бути саме тим, який ви шукаєте!

Цей однорукий бандит має сітку 5х4 з 100 фіксованими лініями виплат з простою, але естетичної графікою. Він також поставляється зі спеціальними функціями, такими як Wild Symbol, Scatter Symbols і Risk Game!

Chance Machine

Тема

Коли ви включите Chance Machine 100, ви не будете вражені фоном і графікою, які знаходяться за межами цього світу, але це не означає, що вони погані, насправді далеко не так.

На барабанах ви зустрінете безліч дивовижних символів, таких як золоті зірки, чотирилисник, число 7, символи золотого дзвону і бара, які представляють символи з більш високою цінністю.

У той час як більш низькооплачувані символи зустрічаються частіше, вони мають зображення карткових мастей, але також виконані в такому стилі, який добре відповідає темі, так як вони також зроблені з різних дорогоцінних каменів!

Що стосується варіантів ставок, цей продукт поставляється з досить великим діапазоном.

Перш за все, існує мінімальна ставка в 1 кредит, яка трохи вище, ніж ми зазвичай бачимо, але це все ще хороший варіант для гравців, які люблять крутити барабани з не дуже високими ставками.

З іншого боку, найвищий варіант - 50 кредитів, що має стати в нагоді всім хайролерів і досвідченим українським гравцям, які люблять робити великі ставки.

Коли мова йде про потенціал виплат, є щось, на що можна розраховувати, завдяки теоретичному поверненню гравця в 96% і найвищому виграшу, який приносить в 3000 разів більше вашої ставки!

Спеціальні функції

Дикий символ - дикий символ в цій грі може з'являтися на барабанах 2, 3 і 4 як корона, і коли він це робить, він буде розширюватися по вертикалі, щоб збільшити ваш шанс сформувати кілька виграшних комбінацій за один спін!

Символи розкиду

Символ розкиду може з'являтися на барабанах або в вигляді срібної зірки, яка нагороджує вас 20-кратної ставкою за 3 штуки, або у вигляді 2 золотих зірок, які нагороджують вас 100-кратної ставкою за 5. Відмінною особливістю цих символів є те, що вони не повинні бути суміжними для формування виграшною лінії!

Гра на ризик

Якщо ви хочете подвоїти свій виграш до 10 разів, ви також отримаєте шанс зробити це завдяки цій функції. Просто виберіть одну з чотирьох карт, які перевернуті лицьовою стороною вниз, і якщо ваш вибір вище, ніж у дилера, ви подвоїте свій виграш. Ця функція може бути активована після кожного виграшу, а також залишена після кожної правильної припущення. Будьте обережні, тому що ви також можете втратити свою перемогу, зробивши неправильний вибір.

Вердикт

Endorphina зазвичай пропонує відмінні гри, і в цьому випадку Chance Machine 100 - гідне доповнення до портфоліо цього провайдера.

Слот поставляється з приємною графікою, пристойними варіантами ставок, простими, але ефективними функціями і, що більш важливо, солідними потенційними виплатами, що робить його відмінним продуктом в цілому. Якщо ви гравець, який віддає перевагу класичним слотам, вам обов'язково варто перевірити цей.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.