Ігровий автомат Diamond Vapor

Diamond Vapor - ігровий автомат, поставляється до нас від провайдера Endorphina, і це одна з найстаріших ігор від цього постачальника програмного забезпечення. Слот має 5 барабанів і 10 різних ліній виплат, за якими формуються виграшні комбінації. У цьому огляді ми докладно розглянемо всі основні фактори цієї гри і надамо вам наші чесні відгуки.

Символи та виграшні комбінації

Виграшні комбінації Diamond Vapor не обходяться без символів, їх близько десятка. Більшість з них відносяться до основного різновиду, і їх можна розділити на дві окремі групи. Категорія низькооплачуваних складається з різних фруктів.

Символи лимона, яблука і апельсина будуть платити x100 щоразу, коли вам вдасться сформувати комбінацію з 5 з будь-яким з них, в той час як символи Blueberry і Raspberry пропонують винагороду x125 за повну послідовність. Після цього переходимо до високооплачуваним символам. 

Diamond Vapor

У перший набір входять Персонажі, всі з яких мають одну і ту ж таблицю виплат. Зокрема, вони будуть платити x250 ставки на лінію щоразу, коли ви формуєте комбінацію з п'яти з одним і тим же символом. Потім йде символ Vape, і якщо вам вдасться вибудувати п'ять ліній на лінії виплат, гра виплатить x500 ставки на лінію. Найбільш високооплачуваний символ в The Diamond Vapor, дає х1000 ставки на лінію. Що стосується спеціальних символів, Diamond Vapor робить дещо цікаве.

Замість двох окремих символів Wild і Scatter, ця гра об'єднує їх в один, представлений логотипом гри. Що стосується Wild, цей символ замінює інші символи на барабанах і допомагає формувати виграшні комбінації. Як скатер, він також запускає безкоштовні обертання в певних ситуаціях. Найкраще те, що цей символ також має власну таблицю виплат, і він винагородить тих, хто отримає п'ять на одній лінії виплат, х2000.

Бонусні функції

Що стосується бонусних функцій,  The Diamond Vapor пропонує кілька досить корисних речей. По-перше, є безкоштовні обертання, які запускаються щоразу, коли ви ловите 3 або більше символу Scatter одночасно. Під час безкоштовних обертань ви зможете скористатися розширюються символами.

Всякий раз, коли ви формуєте виграшну комбінацію з символом, вона розширюється, щоб покрити весь барабан, що само по собі може призвести до деяких унікальних виграшів. Крім того, у вашому розпорядженні також є гра з ризиком.

Після кожного виграшного спина у вас є можливість подвоїти свої гроші. На відміну від більшості інших ігор Endorphina, ця гра на ризик не використовує карти. Замість цього ви вибираєте одного з двох персонажів, і якщо у вашого вибору більше пара, ніж у іншого, ви виграєте. У гру можна грати до п'яти разів за одне виграшне обертання.

Вердикт

В цілому, Diamond Vapor цікава слот-гра, яка може вам сподобатися. Його функції, безумовно, стоять і можуть привести до великих перемог при достатній удачі. Однак будьте обережні з грою на ризик, оскільки це може привести до втрати всього. Загалом, ми можемо сміливо рекомендувати цей слот для українських гравців.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.