Ігровий автомат Druids 'Dream

Особливості ігрового автомата Druids 'Dream

RTP: 96,00% Основи Огляду Слота Друїдів Тип гри: Слот Програмне забезпечення: NetEnt Барабани: П'ять Ряди: Чотири Лінії виплат: 40 Wilds: Так Безкоштовні спіни: Так Бонусна гра: Немає Прогресія: Немає

Деталі гри:

Шведський провайдер програмного забезпечення для iGaming NetEnt, схоже, він має талант до вибору теми і перетворенню її в захоплюючу концепцію, в яку варто зіграти в відіслати. Випуск слота Druids's Dream в березні 2020 року є ще одним доказом цього явища.

Дизайн слота

Володар кілець і Гра престолів показали, що фантазією можна насолоджуватися в основний культурі, коли вона ефективно реалізована. В цьому випадку сайти онлайн-казино NetEnt можуть залучити користувачів за допомогою відеослотів, створених в чарівному лісі, з кількома привабливими елементами.

Перше, на що слід звернути увагу в огляді ігрових автоматів Druids's Dream, - це інтерфейс гри, що складається з п'яти барабанів і чотирьох рядів. П'ять барабанів є стандартними серед відео-слотів, в той час як четвертий барабан не так поширений.

Перевага тут у тому, що Druids's Dream може показати 20 символів, а не тільки 15, що має надати інші можливості для перемоги. Ставки на цей слот можуть початися з вартості монети 0,01 євро. Починаючи з цієї монети, вартість дорівнює мінімальному обертанню € 0,20 при грі на слоті. Максимальна вартість монети 20,00 євро і максимальна ставка в 400,00 євро.

У грі Druids's Dream є 40 фіксованих ліній виплат, які дозволяють гравцям вигравати в обох напрямках, тим самим знижуючи вартість гри.  Три або більше символів можуть принести перемогу, при цьому п'ять білих вовків пропонують максимальну виплату в розмірі 2000 євро.

Druids Dream2

Особливі можливості

  • Дикі символи: ці заміщають символи запрограмовані так, що вони можуть приземлятися індивідуально на барабанах 1, 3 і 5 або розміщуватися на барабанах 2 і 4 в стандартному ігровому процесі.
  • Вони також можуть увійти в гру під час повторних обертань і безкоштовних обертань. •
  • Повторне обертання: якщо два складених джокера приземляються на одному барабані з розкидом, то це викликає повторне обертання для кожного джокера на екрані. Два складених джокера також можуть привести до того, що ви спробуєте створити розкид. 
  • Джекпот: два барабана повинні з'явитися одночасно на барабанах 2 і 4, щоб доставити шість безкоштовних обертань гравцям.

Вердикт

Поки ви зберігаєте свої мрії реалістичними в цьому слоті NetEnt на мобільному телефоні, ви будете насолоджуватися прекрасною машиною з безліччю складених джокерів і повторних обертань. Чи залишиться цей слот Druid's Dream у вашому списку обов'язкових ігор для геймеровУкраіни на 2020 рік? Можливо немає.

Але вам, напевно, сподобається, коли ви його розкрутіть, особливо з мінімальною ставкою 0,20 на спин на 40 лініях виплат. Дисперсійна гра від низького до середнього рівня, призначена для шанувальників популярних Starburst або навіть ігрових автоматів Wilderland.

У неї легко грати, ви отримуєте багато стеків диких тварин, і ви рідко зробите 20 обертань без чого-небудь, що відбувається на екрані. Ідіть, якщо ви виграєте десь в діапазоні від 100x до 400x вашої ставки, але цього достатньо, щоб хотіти знову пройти через ці ліси.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.