Ігровий автомат Fruits and Jokers

Здається, фруктові автомати ніколи не вийдуть з моди. Є щось в цих яскравих барабанах, які просто зачіпають тебе і змушують хотіти більшого. Fruits and Jokers 100 Lines - це відеослот, випущений Playson 2 травня 2019 року, з технологією HTML5 Flash, тому на території України ви можете користуватися ним в будь-якому браузері і навіть на своєму мобільному пристрої.

Цей конкретний слот поставляється з 5 барабанами і 100 лініями виплат, що більше, ніж в класичному слоті. Проте, цей радує своєю простотою, так як Playson добре відомий тим, що випускає якісні слоти.

Ігровий автомат Fruits and Jokers

Як грати в фрукти і джокери на 100 ліній

Ви можете почати робити ставки всього за £ 0,20, максимальна сума - £ 100. Як бачите, ця гра з середньою волатильністю добре підходить для всіх гравців. Він також має RTP трохи більше 96% і всього два спеціальних символа - Wild і Scatter.

У вас є лимони, вишні і апельсини як низькооплачувані, а виноград і дині - як високооплачувані. Проте, найбільш високооплачуваним символом в грі є червона цифра 7, яка дасть вам в 2,6 рази більше вашої ставки, якщо вам вдасться отримати 5 на лінії виплат.

Фрукти і джокери 100 ліній слот особливості

Диким символом цього слоту є символ Wild, представлений посміхаючим Джокером. Він замінює всі символи на барабанах, крім, звичайно, Scatter і має власну виплату, коли вам вдасться приземлити його на ігрових лініях як мінімум 3 і більше.

Символ розкиду. Символ Scatter в цьому слоті представлений золотою зіркою і може з'являтися на всіх 5 барабанах. Ви виявите, що виграші Scatter виплачуються незалежно від ліній ставок, і якщо ви викладете 5 з них на лінію виплат, ви заробите значну суму, в 400 разів перевищує вашу ставку.

Автогра

Якщо вам коли-небудь набридне крутити барабани, Playson також включив функцію автозапуску в цей слот. Ви можете використовувати розширені настройки для 999 автоматичних обертань.

Вердикт

В цілому, Fruits and Jokers 100 Lines від Playson - це проста і не дуже складна слот-гра з двома спеціальними символами, тому вона не може бути вибором для любителів гострих відчуттів або любителів інновацій. Тим не менш, це все ще веселий і барвистий ігровий автомат, що ідеально підходить для того, щоб пробудити ностальгічне старе почуття протягом усього ігрового процесу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.