Ігровий автомат Ghost Pirates

Ghost Pirates слот від NetEnt, що має 5 барабанів і 243 способи виграти. У грі гарна графіка і моторошні звуки, відповідні темі примарних піратів і їх несподіваних атак на інші кораблі для видобутку багатства. Вирушай на піратський корабель і отримай частина видобутку.

Наберіться терпіння, щоб не злякати ворогів і підняти прапор Веселого Роджера, коли ви будете готові взяти участь в цій гарячій грі і отримати цілий статок.

Основне

Це ігровий автомат з високою дисперсією - ви часто отримуєте маленькі виграші, але для отримання суми хорошого розміру потрібен час. Якір і гармата утворюють виграшні комбінації всього з двома символами, але вони є найменш оплачуваними символами гри. Що робить виграш важким, незважаючи на 243 способу виграти, так як перший символ у виграшній комбінації повинен бути на першому барабані, а символи повинні бути суміжними.

Щоб отримати прибуток від цієї гри, ви повинні отримати функцію безкоштовних обертань, в якій виграші потроєні, або отримати комбінацію з 5 символів з символами розкиду, де ваш виграш множиться на 50 при активації бонусу безкоштовних обертань.

Функція 243 способів виграти набагато корисніше, ніж традиційний формат виграшних ліній, тому що замість обмеженого числа ліній у вас є 243 способу, якщо символи в комбінаціях розташовані поруч один з одним зліва направо. Ви можете зменшити виграшні способи до 3, 9, 27 або 81, але тоді ваші шанси на виграш зменшаться, оскільки на барабанах буде використовуватися менше квадратів.

Ghost pirates

Символи та функції

Символ примари-пірата - це дикий символ, він з'являється тільки на барабанах 2 і 4. Символ-привид-пірат виступає в якості заміни всіх символів для завершення виграшних комбінацій. На відміну від більшості слотів, дикий символ замінює символ розкиду скринь зі скарбами для завершення виграшних комбінацій і активації бонусної гри з безкоштовними обертаннями.

Символ розкиду скринь зі скарбами може бути розміщений в будь-якому місці на барабанах для завершення виграшних комбінацій, якщо принаймні три скрині з'являються зліва направо в послідовному порядку, з 1 по 5. Виграшні комбінації розкиду множаться на 2 для трьох разбросов. на 20 для чотирьох і на 50 для п'яти.

Три або більше скринь зі скарбами, знайдені в послідовному порядку на п'яти барабанах, активують функцію безкоштовних обертань. Всі виграшні комбінації теж множаться в 3 рази. Кількість виграних безкоштовних обертань пропорційно кількості символів розкиду, які активували бонус. 3 скрині зі скарбами дають вам 15 безкоштовних обертань, 4 скрині зі скарбами дають вам 20 безкоштовних обертань і 5 скринь зі скарбами дають вам 25 безкоштовних обертань. Додаткові безкоштовні обертання можуть бути отримані, ті ж правила застосовуються до активації бонусу.

Вердикт

Слот Ghost Pirates - це весела гра. Просто пам'ятайте, що великі перемоги можливі, але вам може знадобитися багато спінив, щоб отримати одну. Максимальний виграш в 764 рази більше вашої ставки, а мій кращий - в 320 разів більша за мою ставки. Незважаючи на те, що в нових іграх NetEnt поліпшена графіка і анімація, в неї варто пограти будь-якому гемблер України, і я вважаю, що вона знаходиться в тій же категорії, що і Piggy Riches і Dead or Alive.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.