Ігровий автомат Gold Money Frog

Що став доступним в Україні в 2007 році, оригінальний слот не був перенесений в епоху HTML5, і всі були майже впевнені, що механіка і математична модель виявляться в вічних архівах. Однак це не так. NetEnt, який в даний час займається розробкою ігор, орієнтованих на азіатські регіони, вирішив дати «імператору новий одяг».

Gold Money Frog

Дикі заміни і раунд безкоштовних обертань складають розвагу основного дії барабана, в той час як бонусна гра надає шанс виграти один з трьох локалізованих прогресивних джекпотів - Малий, Великий і Супер. Судячи з історичних записів, найвища виплата з основного джекпоту склала 134 665 евро.

Деталі слота

Gold Money Frog - це прогресивний відео-слот з п'ятьма барабанами, трьома рядами і 25 фіксованими лініями виплат. Виграші присуджуються за два-п'ять співпадаючих символів в рядку тільки зліва направо. Ви можете ганятися за великими джекпотами на настільному комп'ютері або мобільному телефоні від 0,25 до 50 кредитів за спин. Гра має середню волатильність з діапазоном RTP від ​​92,31 до 92,96%, що виглядає дуже низьким, але не є чимось незвичайним для прогресивних слотів.

Гірське озеро з розлогим водоспадом і квітучими водяними ліліями на тлі досить простого ігрового вікна. Не те щоб це погано, оскільки азіатські тематичні ігри зазвичай сочатся золотими прикрасами, і приємно бачити, що NetEnt стримує це. Вони не могли повністю опиратися і помістили золотий злиток з трьома дисплеями джекпоту поверх барабанів, в яких домінують типові азіатські талісмани.

Символи оплати починаються з нижнього кінця з королівськими картами від J до A, в яких ваша ставка збільшується в 3-4 рази за одну єдину п'ятірку. За ними слідують азіатські повітряні змії, дерев'яні містки, золоті прикраси у вигляді брошки і золота грошова жаба. Хіт п'ять на лінії, дає виграти від 5x до 20x вашої ставки.

Особливості ігрового автомата Gold Money Frog

Без сумніву, в центрі уваги цієї гри знаходяться три прогресивних джекпоту - Малий, Великий і Супер. Вони локалізовані для кожного окремого казино або для всієї групи. Якщо подивитися історію, середня виплата з Супер Джекпот повинна складати близько 35 000 євро, хоча це може варіюватися в обох напрямках.

Вам потрібно буде розмістити три або більше бонусних символів на послідовних барабанах, починаючи зліва, щоб запустити бонусне колесо. У грі з'явиться другий екран з колесом, який розділений на 12 розділів: чотири з виграшем монет, чотири з другорядним джекпотом, три з великим джекпотом і один з супер джекпотом. Не беріть в голову візуальне уявлення, оскільки сегменти не передбачають ваших реальних шансів виграти джекпот, тому що ймовірність його зупинки в якомусь конкретному місці визначається генератором випадкових чисел в грі.

Колесо почне обертатися автоматично, і ви можете натиснути «Стоп», як тільки загориться кнопка, або просто почекати 10 секунд, поки воно само по собі. Зупинка виграшу монети присуджує відображається суму, в той час як зупинка на будь-якому з клинів джекпоту викличе відповідний джекпот. Середні виплати оцінюються в 255 євро для малого, 1860 євро для великого і 35 700 євро в супер-джекпот.

Щоб зацікавити вас в гонитві за джекпотом, існує також раунд безкоштовних обертань, який запускається при приземленні трьох або більше розкиданих по всій території барабанів. У грі буде виплачено 10, 20 і 30 безкоштовних обертань, а також виграш монети в 4, 50 і 400 разів від вашої ставки на три, чотири і п'ять скатерів відповідно, які можуть необмежено повторюватися. Під час гри всі виграші, крім виплат за джекпот, будуть помножені на х3. Бонусне колесо може бути запущено на будь-якому безкоштовному обертанні.

Заключний вердикт

Існує стара приказка «розігріті супи рідко смачніше», що приводить нас до питання, чи стосується це до «Золотих жаб». Зрештою, це просто так, тільки з новим набором графіки і оформленням у форматі HTML5. Super Lucky Frog ніколи не був найпопулярнішим ігровим автоматом NetEnt, але у нього було відносно велику кількість послідовників джекпотів. Це, ймовірно, буде мати місце для цієї відродженої версії.

Загальний потенційний виграш в основній грі також не надто привабливий. Згідно NetEnt, ви можете очікувати до 714x вашої ставки в безкоштовних спинах, хоча теоретичний максимум сягає 2000 ставок.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.