Ігровий автомат Just Jewels Deluxe

Відеослот Just Jewels Deluxe - гра з 5 барабанами і 10 лініями, створена Novomatic. Тема гри - гонитва за скарбами у вигляді дорогоцінних каменів, банкнот і золота. Отримайте однакові символи на ігровій лінії, і ви зможете заробити цілий статок. Слот Just Jewels Deluxe включає в себе символ розкиду, функцію виграшу в обох напрямках, складені символи і функцію азартної гри. Вельми приваблива пропозиція для геймерів України.

Слот Just Jewels Deluxe включає в себе символ розкиду, функцію виграшу в обох напрямках, складені символи і функцію азартної гри. Вельми приваблива пропозиція для геймерів України.

Just Jewels Deluxe

Ігровий процес

Just Jewels Deluxe - гра з низькою і середньою дисперсією, і невеликі виграші з'являються досить часто.

Найбільш високооплачуваний символ - Crown Jewels (корона) - якщо ви отримаєте 5 з них на лінії ставок, ви отримаєте 500-кратну ставку. Також чудові виплати: 5 символів банкнот, символи розкиду або золоті злитки на активній лінії виплат дають вам в 50 разів більше вашої ставки.

Символ розкиду - це символ євро (€), який можна знайти в будь-якому місці на барабанах для формування виграшних комбінацій. Символ євро також може скласти виграшну комбінацію самостійно.

Виграш в обох напрямках означає, що виграшні комбінації ліній виплачуються по порядку зліва направо і справа наліво. Якщо ви отримуєте 5 відповідних символів на активній лінії виплат, вам платять тільки один раз, так як в більшості ігор за одну лінію виплат виплачується тільки один виграш.

Функції Win Both Ways - ось що робить виплати настільки частими в грі Just Jewels Deluxe.

Іноді ви можете отримати три однакових символу на одному барабані і створити складений символ. Складені символи підвищують ваші шанси на виграш, виконуючи кілька комбінацій. Також є функція Gamble.

Вердикт

Великим розчаруванням є те, що тут немає функції безкоштовних обертань, але Just Jewels Deluxe володіє певним шармом, так як гідні виграші часто з'являються завдяки функції Win Both Ways.

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.