Ігровий автомат Lucky Lady's Charm Deluxe

Lucky Lady's Charm Deluxe - ігровий автомат з 5 барабанами і 10 лініями виплат від Novomatic. З величезним успіхом першої версії гри Novomatic вирішила поліпшити її графічно і додати виграшну лінію, щоб зробити її ще краще.

Lucky Ladys Charm Deluxe

Символи та виплати

Найбільш високооплачуваний символ - Lucky Lady - 5 символів на активній виграшною лінії дають вам в 900 разів більше вашої ставки, а 4 символу - в 250 разів більше вашої ставки. П'ять символів розкиду платять вам в 500 разів більше вашої ставки.

Lucky Lady, сонечко, кроляча лапка, кришталева куля і символи з цифрою 9 можуть утворювати виграшні комбінації, маючи тільки 2 символи на активній лінії виплат. Для формування комбінації з усіма іншими символами вам буде потрібно не менше 3 повторюваних. Існує стандартна функція Gamble, але в ній немає необхідності.

Символ розкиду - це кришталева куля. Якщо ви знайдете 3 з них на барабанах, це викличе функцію безкоштовних обертань. Щаслива Леді - це дикий символ, який замінює всі інші символи, крім символу розкиду, для завершення виграшних комбінацій. Дикий символ також діє як множник. Якщо один символ Lucky Lady використовується для створення виграшної комбінації, виграш для цієї комбінації буде подвоєний. Ця ж комбінація буде збільшено втричі протягом бонусного раунду.

Особливості гри

Головною визначною пам'яткою є функція безкоштовних обертань, яка активується, якщо на барабанах випало 3 або більше кришталевих кулі - ви отримаєте 15 безкоштовних обертань. Ви помітите, що барабани не обертається - символи просто з'являються на екрані один за іншим, немов за помахом чарівної палички, що забезпечує приємний ефект.

Саме чудове в тому, що всі виграші мають триразовий множник, а це означає, що виплати збільшуються в три рази. Якщо ви отримаєте 3 або більше символу розкиду під час цієї функції, вам буде надано 15 додаткових безкоштовних обертань.

Вердикт

Lucky Lady Charm Deluxe - захоплююча гра, але це гра з високою дисперсією, так що гравцям України слід бути обережними - вам знадобиться терпіння і удача, щоб виграти крупно. Однак, тоді ви виграєте крупно, ця гра дійсно може щедро виплатити.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.