Ігровий автомат Mega Joker

Головна порада, яку ми даємо гравцям України, - це спробувати ігровий автомат безкоштовно, перш ніж витрачати на нього реальні гроші. Таким чином ви зможете краще зрозуміти правила і ігровий процес.

 Після того, як ви випробували ігровий автомат, ви відчуєте, що може запропонувати гра. Спробуйте і подивіться, чи підходить вам ця гра і чи може вона вас задовольнити.

Mega Joker

Правила, настройки та параметри

Цей класичний відеослот має 3 ряди, 3 барабана і можливість грати з 1 або 5 лініями виплат. Коли ви ставите всього 1 монету, активна тільки центральна лінія виплат. Якщо ви поставите 10 монет (максимальна ставка), все 5 ліній виплат будуть включені.

Граючи з максимальною ставкою, ви не тільки збільшуєте виплати, а й отримуєте можливість включити режим суперметра. Це другий набір барабанів на верхній частині машини, з ідентичною установкою 3 × 3 і 5 лініями виплат. Ви можете поставити 20, 40, 100 або 200 монет. У будь-який момент в супермоді ви можете забрати свій виграш і повернутися в основну гру. З огляду на необхідність приймати рішення на основі виграшів, в цій грі немає опції автогри. Тим не менш, є опція швидкої гри, яка змушує барабани обертатися швидше для прискорення ігрового процесу. 

Символи та виплати

В основній грі найціннішим символом є золота скриня зі скарбами, за яким слідують дзвіночки, кавуни, лимони і, нарешті, вишня. Виплати розрізняються залежно від того, ставите ви 1 або 10 монет.

У режимі суперметра до барабанів додається більше символів зі своїми наборами виплат. До них відносяться апельсини, виноград і сімка, вартість яких зростає відповідно.

У гру також включений символ джокера. Отримайте 3 на активній лінії при ставці 1 або 10 монет, і ви отримаєте виплату від 10 до 200 або від 20 до 400 відповідно. У супермоді 3 джокера виплачують 1000 монет за ставку 20 монет і 2000 за ставку 40 монет.

 Якщо ви вирішите грати в гру «Суперметр» після виграшу лінії, ви будете грати з тим же достоїнством монети, яке активувало цю функцію. У режимі суперметра є 4 рівня ставок, де ви можете поставити 20, 40, 100 або 200 монет. Максимально можливий виграш монети за спин складає 2000. Слот також має прогресивний джекпот, який може бути довільно нарахований при будь-якому обертанні.

Вердикт

Справедливості заради, варто зауважити, що багатьом гравцям подобаються класичні онлайн-слоти з спрощеним ігровим процесом. Однак, на перший погляд, правила для цього слоту можуть здатися трохи складними. Проте, якщо ви спробуєте гру, ви скоро зрозумієте, як працює система ставок в режимі суперметра. В іншому це проста гра в стилі ретро.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.