Ігровий автомат Ocean's Treasure

Ocean's Treasure - це доступний в Україні відеослот з п'ятьма барабанами, трьома рядами і 15 лініями фіксованої оплати. Виграші присуджуються за три-п'ять співпадаючих символів в рядку тільки зліва направо.

Ви можете зануритися в міфологічний світ на робочому столі або мобільному телефоні від 0,15 до 300 кредитів за спини. Гра має середню волатильність з RTP 95,99%.

При завантаженні гри ви потрапите в містичний підводний світ з ігровим вікном, вирізаним з коралів, з двома вічними солдатами, що стоять на сторожі по обидва боки. Пейзаж оживає в бонусному раунді з червоним Кракеном, який з'являтиметься зверху, якщо вам пощастить досягти верхнього рівня в безкоштовних спинах.

Oceans Treasure

Богиня з золотим тризубом домінує на барабанах у вигляді дикого стека, в той час як в основному класичний саундтрек щосили намагається додати напруженості в ігровий процес.

Символи оплати починаються з нижнього кінця з королівськими картами від J до A, в яких ви отримуєте від 4х до 10x вашої ставки за одну єдину п'ятірку. За ними слідують ключі від скарбів, стародавні компаси, послання в пляшці і розташування дорогоцінних каменів з золотими прикрасами. Хіт п'ять на лінії, щоб виграти від 30x до 100x вашої ставки.

Особливості ігрового автомата Ocean's Treasure

Моя перша реакція на створення NetEnt полягала в тому, що він виглядає як клон Steam Tower, досить успішного слота, випущеного шведської студією в 2015 році. І дійсно, це полуклон, так як стекірованний дикий символ більше не є тригером, і множники тепер можуть досягати х12 в безкоштовних спінах.

Удар по скринях на барабанах 1, 3 і 5 дасть вам 10 безкоштовних обертань з початковим множником х3. Немає повторного тригера, але будь-яка звичайна дика посадка на безкоштовному обертанні принесе +2 безкоштовних спина, максимум до 102. Однак, як і в Steam Tower, ви завжди отримаєте всього +2, навіть якщо на барабанах з'являться кілька джокерів в один оборот.

Те ж саме стосується лічильника множників у верхній частині ігрового вікна. Він заповнюється на одну секцію, коли один або кілька джокерів приземляються на безкоштовне обертання. Завершення рівня призведе до збільшення множника виграшу з х3 до х5, х7, х9 і в кінцевому підсумку х12.

Досягнення п'ятого рівня винагородить вас додатковим виграшем в 100 разів. Якщо ви натиснете на п'ятірку верхнього символу з множником x12, ви отримаєте максимальний виграш в одному спіні, який в 1200 разів перевищує вашу ставку.

Заключний вердикт

Команда NetEnt, схоже, знову вибралася на ледачий шлях і вирішила переробити один зі своїх найстаріших слотів в своєму портфоліо. Хоча вони збільшили потенційний множник в бонусному раунді, знавці ігрових автоматів прекрасно знають, що дійсно складно досягти верхніх рівнів з найвищими множителями. Ну, я думаю, шанувальники Steam Tower не будуть надто незадоволені цимнапів клоном, оскільки він дасть їм альтернативу, коли стімпанк не в доброму гуморі. Залишається питання, чи дозволить підводна богиня грабувати скарби океану?

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.