Ігровий автомат Robin Hood Shifting Riches

Слот Robin Hood: Shifting Riches пропонує геймерам з України 3 бонусних функції - по-перше, у вас є функція Shifting Reels, де ви можете отримати ще один шанс на перемогу. В результаті множник збільшується до 5х.

Функція Money Bags бачить зібрані символи Money Bag, які приведуть до функції Free Spins. Опинившись всередині, ви отримаєте додатковий дикий символ з механікою зміщення барабанів, що дає вам множники до 5х.

Robin Hood

Особливість Shifting Reels

Robin Hood Shifting Riches була першою грою, в якій використовувалася функція Shifting Reels - зміна барабанів після створення виграшної комбінації, яка дає вам ще один шанс на перемогу. Барабани будуть «зрушуватися» вправо з кожною перемогою. В результаті множник збільшується до 2x, потім до 3x і, нарешті, до 5x. Ви можете отримати нескінченні зрушення в теорії, за умови, що всі вони (починаючи з 3-й зміни) будуть схильні до найбільшого 5-кратному множнику.

Особливість Money Bags

Звертайте увагу на символи грошового мішка - вони зібрані в скринях зі скарбами під кожним барабаном. Як тільки ви зберете 4 грошові мішка в скрині зі скарбами, ви активуєте функцію безкоштовних обертань. Грошові мішки в скринях зі скарбами зберігаються протягом 1 року після останньої гри, тому ви не втратите свій прогрес.

Функція безкоштовних обертань

Опинившись в функції безкоштовних обертань, вам потрібно натиснути на чит-скриня, який покаже цінність зібраних сумок. 1 з персонажів буде обраний як додатковий дикий, і ви почнете з 10 безкоштовних обертань. Застосовується функція «зрушує барабани», що означає, що множники до 5х можуть бути отримані за послідовні перемоги.

Якщо ви отримаєте 2 символи безкоштовних обертань на барабанах 3, 4 і 5, ви отримаєте право на додаткові 5 безкоштовних обертань. Ви отримаєте додаткові 10 безкоштовних обертань, якщо отримаєте 3 символу безкоштовних обертань.

Робін Гуд: деталі слота Shifting Riches і ліміти ставок

Робін Гуд: Shifting Riches відбувається на сітці 5x3 із загальною лінією виплат 20. Виграшні комбінації формуються шляхом посадки відповідних символів на сусідніх барабанах зліва направо (починаючи з першого барабана).

Доступно гра від 20 до 100 фунтів за спін. Він використовує стандартну функцію автозапуску в усіх слотах NetEnt, де ви можете вибрати від 10 до 1000 автоспінов. Якщо ви натиснете «Розширені настройки», ви можете зупинити автогру при будь-якому виграші.

 З точки зору дисперсії, онлайн-слот Robin Hood: Shifting Riches - від середнього до високого. Це означає, що більше виграшів меншого розміру з випадковим великим переможцем. Максимальна виплата за спін складає 5 260х ставки. Це може бути досягнуто з 5-кратним множником з функції «Зрушення барабанів».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.