Ігровий автомат Rome Caesar's Glory

Приєднуйтесь до легіонерів і сотників на стародавньому полі битви в відеослоті Rome: Caesar's Glory. Створена Playson, це гра з 6 барабанами і 64 лініями виплат.

Основний момент - безкоштовні обертання, коли кожен раз, коли приземляється символ Цезаря, він розширюється, щоб заповнити весь барабан. Приєднуйтесь до дії на комп'ютері, планшеті або мобільному пристрої

Rome Caesars Glory

Тема / Символи

Ми звикли бачити фруктові машини Playson, і, на щастя, дизайн в Caesar's Glory - великий крок вперед. На задньому плані ви побачите масовані ряди римської армії. На барабанах символи від А до Я, а також шолом, меч і прапороносця.

Найприбутковіший зі стандартних символів - римський сотник. Отримайте 3, 4, 5 або 6 з них на лінії виплат, щоб отримати винагороду в 0,25, 0,75, 5 або 15 разів більше вашої ставки. Цезар, що носить золотий лавровий вінок, є диким символом. Він замінює все, крім розкиду, і платить стільки ж, скільки сотник.

6 барабанів, 64 лінії виплат

Механіка гри, яка використовується в Римі: Слава Цезаря, незвичайна. Барабани встановлені зліва направо 2, 3, 4, 5, 6 і 7 символів висотою. Вони об'єднуються, щоб запропонувати 64 лінії виплат. Високий барабан з 7 символів знаходиться в крайньому лівому положенні, а 2-рядний - в крайньому правому.

Функція безкоштовних обертань

Символ беркута є Скаттер. Отримайте 3, 4 або 5 з них на одному і тому ж обертанні, і ви можете розраховувати на 8, 12 або 16 безкоштовних обертань в функції безкоштовних обертань.

Бонус безкоштовних спінів

Під барабанами ви помітите золотий метр. Він поповнюється кожного разу, коли ви отримуєте повний набір диких символів Цезар в раунді безкоштовних обертань або в основній грі. Заповніть лічильник, і ви отримаєте випадкову нагороду в розмірі 8, 12 або 16 безкоштовних обертань в функції Bonus Free Spins.

Вердикт

Рим: Слава Цезаря виглядає досить добре, має правильний RTP і деякі забавні і досить цікаві функції, так що в цілому це схоже на гру, з якої ви можете провести деякий час. Гравцям України варто спробувати цей слот.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.