Ігровий автомат Serengeti Kings

Відправляйтеся в нескінченні рівнини на африканському континенті в слоті від NetEnt. У центрі ігрового процесу знаходяться два хижака, кожен зі своєю функцією збору символів.

Деталі слота

Serengeti Kings - це відеослот, доступний в Україні, з п'ятьма барабанами, чотирма рядами і 26 фіксованими лініями виплат. Виграші присуджуються за три-п'ять співпадаючих символів в рядку тільки зліва направо. Ви можете переміщатися по рівнинах на робочому столі або на мобільному телефоні від 0,10 до 100 кредитів за спин. Гра має середню волатильність з RTP за замовчуванням 96,2%. Купівля найнижчою функції призведе до RTP 96,10%, в той час як дві інші збільшать її до 96,70%.

Візуальні ефекти - це те, що ви можете очікувати від слота в стилі савани. Пишна зелень і розкидані дерева акації оточують водопій, а далекі скельні освіти контрастують з блакитним небом.

Пейзаж динамічний і змінюється в денний і нічний час в залежності від того, які спіни хижака активні не пропущені, звичайно, кольору вогню на світанку і заході. Типовий африканський саундтрек - це основний звук, прикрашений звуками дикої природи і періодично переривався ревом хижаків, коли вони приземляються на барабанах.

Символи оплати починаються з нижньої межі з картками в діапазоні від 10 до A, що дає гнітюче низьку ставку в 1 раз за одну єдину п'ятірку. За ними слід сім'я мангустів, зебр, жирафів і гієн на середньому рівні.

Лев і пантера є головними платниками серед звичайних символів, приносячи 5-кратну ставку, коли п'ять потрапляють на барабани. Значок сходу, зазначений самим словом, є диким символом, який заміняє всі інші розкидані смуги. Одна-єдина п'ятірка платить 50x вашої ставки. Розкид півсолнця і півмісяця діє як розкид в цьому слоті.

Особливості слота Serengeti Kings

Роблячи перші спіни на Serengeti Kings і читаючи правила гри, я відчув, що у NetEnt була задача створити щось унікальне, але в середині процесу це не вдалося. У той час як візуальна і звукова аранжування вражає, ігровий процес заплутаний і досить обтяжливий. Ну, як завжди, ми проведемо вас крок за кроком через додаткові можливості і функції, які NetEnt підготував, щоб ви могли скласти власну думку про це.

В основі дії - пантера і лев. Ігровий процес розділений на Lion Spins і Panther Spins, кожен з яких триває 12 послідовних обертань. Ви завжди починаєте з першого, і будь-які символи Льва або Пантери будуть збиратися в окремому лічильнику на бічній стороні ігрового вікна. За замовчуванням для кожного розміру ставки використовуються три символи Lion і нуль символів Panther.

Слідкуйте за маленьким дисплеєм у верхній частині лічильника, який показує поточний прогрес в напрямку 12-го обертання. Потім на 12-му обертанні лева всі зібрані символи лева розміщуються в випадкових положеннях на барабанах. Після цього пейзаж змінюється на Panther Spins і процес повторюється.

Все ще читаєте? Тоді приготуйтеся до основного акту. Попадання трьох або більше Скаттер в будь-якому місці на барабанах за одне обертання викличе 12 безкоштовних обертань, які не можна перезапустити. Ця функція відтворюється в залежності від того, скільки скатерів потрапляє на запускаю чіспін

На останньому безкоштовному обертанні всі символи Льва і Пантери додаються в випадкові позиції на барабанах і застосовуються ті ж модифікатори, як і коли вони приземляються один на одного або на дикий символ. До теперішнього часу стає ясно, чому мета гри полягає в тому, щоб зібрати якомога більше символів, оскільки це дає більше шансів для створення джокерів і додавання множників.

Остання частина фактично є першою для NetEnt, сумно відомої функцією Bonus Buy. Вони пропонують три варіанти, де ви можете витратити суму, щоб отримати прямий доступ до безкоштовних спинах. Це якщо ви не перебуваєте в Великобританії або будь-який іншій країні, де покупка функцій заборонена. Необхідна кількість для останніх двох варіантів є динамічним, оскільки воно засноване на тому, скільки символів Lion і Panther в даний час знаходяться на лічильниках.

Чим більше у вас є, тим вигіднішою може виявитися функція, і, отже, тим вищою буде ціна. У якийсь момент в наших тестових прогонах ми побачили суми, що перевищують ставку в 1000 разів за третім варіантом, який абсолютно жахливий і не відповідає відповідальній грі.

Заключний вердикт

Не впевнений, що зможу підігріти інтерес до цього створення NetEnt і додати його в свій список обраних. Після тестової гри протягом більше трьох годин баланс був всього на кілька баксів нижче, ніж на старті, що вказує на його кращу середню волатильність.

Виплати від нормального ігрового процесу посередні, м'яко кажучи, оскільки весь акцент робиться на фінальних вирощених кожної послідовності Льва або Пантери. Це не є чимось негативним за своєю суттю, але розподіл символів закінчувалося дуже часто в безвихідному результаті, який через деякий час починає розчаровувати.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.