Ігровий автомат Shooting Stars

Заснований на рухомих небесних об'єктах, «Падаючі зірки» - це 5-ти барабанний відеослот з 10 лініями виплат від Novomatic. Доступний для гри на всіх пристроях на території України, він поставляється з розширюючим символами, які також нагороджуються повторним обертанням.

Символи та виплати

Дизайн в Shooting Stars - це крок вперед в порівнянні з тим, що ми звикли очікувати від ігрових автоматів Novomatic - на тлі небесного фону, заповненого газами і планетами знаходяться барабани, що складаються всього з 7 символів. Символи A, K, Q, J і 10 розташовані на яскраво забарвлених планетах і зроблені досить добре.

Далі слід кружащийся символ галактики, який виплачує в 2,5, 6 або 12 разів більше загальної ставки, якщо ви знайдете 3, 4 або 5 на лінії виплат. Яскраво-оранжевий подібний сонцю об'єкт - найприбутковіший символ, що пропонує в 5, 20 або 25 разів більше загальної ставки за комбінацію з 3, 4 або 5 символів.

До стандартних символів приєднується мерехтлива падаюча зірка, яка є диким символом- вона може приземлятися тільки на 3 середніх барабана і замінювати всі інші символи.

Якщо інший дикий приземляється на повторне обертання, процес повторюється. Можлива повторна прокрутка з дикими усіма 3 центральними барабанами. Це називається «бонусна падаюча зірка».

Особливості слота

Shooting Stars

Це все, що потрібно повідомити про геймплеї - безкоштовних обертань в традиційному сенсі слова не існує. Дикі зірки з'являються досить часто, разом з повторними обертаннями, так що ви дійсно не пропустіть їх.

Що стосується волатильності, «Падаючі зірки» не такі хороші, як деякі, - дисперсія знаходиться в діапазоні від низького до середнього. Ви не будете крутити занадто багато без перемог, а доступні символи означають, що пристойні перемоги все ще можливі.

Вердикт

З класними візуальними ефектами і хвилюючим саундтреком, це добре розроблений слот Novomatic. Простий геймплей володіє гіпнотичною якістю. Якщо ви любите безліч варіантів функцій-ця гра не для вас.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.