Ігровий автомат Spinsane від NetEnt

Spinsane працює на Net Entertainment і відома в Україні як відеослот з 5 барабанами і 27 лініями виплат. Гра доступна на всіх пристроях, вона поставляється з суперсімволамі, які замінюють звичайні символи того ж типу, щоб дати вам найкращий можливий виграш. Існує функція безкоштовних обертань, де ви отримуєте 1 дикий барабан на кожному безкоштовному обертанні.

Візуально Spinsane досить дивний - він заснований на вовках, барабани вигнуті, а над набором барабанів є вовчий силует. На барабанах ви побачите вовчі зуби, вовчі лапки і вовків. Ви помітите ті ж символи, але з подряпинами на них - це супер символи, які пропонують вам підвищену цінність. Є також заготовки.

Spinsane

Наприклад, 3, 4 або 5 символів вовка дають вам в 4, 8 або 50 разів більше вашої ставки. Символ супер вовка дасть вам в 10, 40 або 500 разів більше вашої ставки відповідно. Супер символи замінять звичайні символи того ж типу, щоб дати вам найкращий можливий результат перемоги. Ви також побачите джокерів, які з'являються на барабанах з 2 по 5 - вони замінюють всі символи, крім розкиду.

Spinsane поставляється з функцією безкоштовних обертань - це грається, коли ви отримуєте 5 або більше розбігаються вовків. Кожен Скаттер дасть вам 2 безкоштовних спина, так що ви отримаєте як мінімум 10 безкоштовних спінів - якщо ви заповните барабани скатерами, ви почнете цю функцію з 30 безкоштовних спінів.

Під час цієї функції кожен з'явився скатер дасть вам 1 додаткове безкоштовне обертання - без обмежень. Крім того, 1 з барабанів (2, 3, 4 або 5) буде диким барабаном на кожному безкоштовному обертанні, щоб вам було легше складати виграшні комбінації.

Spinsane насправді досить простий слот, але вся справа в суперсимволах, оскільки вони коштують набагато більше, ніж звичайні / стандартні версії. Незважаючи на дисперсію, Spinsane - від середнього до високого з максимальними виграшами в 5000 разів перевищують вашу ставку на кожному обертанні / безкоштовному обертанні - це відбувається, якщо ви заповнюєте барабани символом супер вовка і / або джокерами.

Графічно Spinsane не найкращий, але вся справа в ігровому процесі. Було чудово дивитися на безліч інших слотів NetEnt з низьким потенціалом, так що це освіжаюча зміна.

Spinsane на мобільному телефоні

Продукт NetEnt можна відтворювати на всіх пристроях, незважаючи на те, що він схоже на фруктову машину старої школи. Якість гри дуже гарне, і барабани працюють плавно, що забезпечить вам винятковий ігровий досвід на будь-якому пристрої - настільних комп'ютерах, ноутбуках, мобільних телефонах, планшетах та інших сумісних портативних гаджетах.

плюси

  •  Безкоштовні обертання з дикими барабанами
  • Цінні Супер Символи
  • Відтворюється на всіх пристроях

мінуси

  • Може використовувати трохи більше дій
  • Немає множників
  • трохи своєрідна тема

Вердикт

Перш за все, варто згадати, що ми не зовсім розуміємо тему гри і назву випуску 2019 року, як вони пов'язані. Крім цього, у нас немає великих зауважень щодо відео-слоту Spinsane. Є функція безкоштовних обертань з випадковими дикими барабанами і супер символами, які стоять в 10 разів більше, ніж звичайні символи.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.