Ігровий автомат The Champions

Про що цей мобільний слот? Хто такі чемпіони? Ким би ви не вибрали їх, сподіваюся, з невеликою удачею, ви в результаті заб'єте переможний гол.

Мобільний слот «Чемпіони» - це гра з 25 лініями виплат, яка ставить вас в самий розпал кубка світу, коли ви забиваєте голи за величезні множники і виграєте до 100-кратної ставки з пенальті.

Але перш за все вам потрібно вибрати свою команду. Це приємне доповнення, яке ніяк не впливає на ігровий процес, але приємне дотик для шанувальників футбольних слотів з усього світу.

Залежно від того, яку команду ви виберете, колір комплекту, рукавичок, взуття та символу бонусу буде змінюватися в залежності від вашої домашньої команди. Тому що що таке спорт, якщо не засіб впиватися національною гордістю?

The Champions

Геймплей

Слот чемпіонів може дати вам до 20x множників

Друге, що вам потрібно зробити, - це вибрати один футляр на ігровому автоматі 5 × 3 барабанів.

Якщо в цьому випадку приземляється футбольний м'яч (найбільш високооплачуваний символ), ви збільшите множник для наступних 10 обертань. До речі, це не безкоштовні спіни.

Слот Champions не має безкоштовних обертань, але має 11 рівнів множників. Ви потрапляєте на рівень 11, потрапивши в обрану гру до того, як ці 10 обертань закінчаться.

Потім він скидає лічильник до 10 і продовжує збільшувати множник. Рівень 11 дає вам надихаючий 20-кратний множник, що чимала сума.

Пенальті порушують монотонність

Весь сенс цієї гри в слотах - спробувати збільшити цей множник як мінімум до рівня 5 з множником 8x - тоді ви почнете бачити виграші, в 50 разів перевищують вашу ставку.

Ви йдете проти того, що можна описати тільки як Петера Шмейхеля з воротарських слотів.

Зазвичай він рятує 3 з 5 голів, по крайней мере, часто навіть 4. Причина цього в тому, що якщо вам вдасться отримати всі 5 голів, ви виграєте в 100 разів більше за свою ставку, в той час як з одним або двома голами ви виграєте тільки від 5 до 10 разів.

І знаєш, що? Ми навіть не пропустили безкоштовні спіни, тому що цей слот з низькою і середньою дисперсією дає вам достатньо виграшів, щоб ви не відчували себе обдуреними.

Внутрішньоігрові бонуси

Символи оплачуються суміжно: хоча символи все ще платять зліва направо на лінії виплат, вони також платять, коли вони знаходяться поруч один з одним.

Таким чином, ви отримуєте виграш 3 в своєму роді на барабанах 1, 2 і 3, але також, якщо символи знаходяться на лінії виплат на барабанах 2, 3 і 4 і на барабанах 3, 4 і 5.

Wilds: логотип слота Champions є диким і замінює всі інші символи, щоб створити виграш.

Momentum Progressive Game: Незважаючи на назву, це не має абсолютно ніякого відношення до слотів з прогресивним джекпотом.

Замість цього ви вибираєте місце на барабані. Неважливо, де, все залежить від удачі, але після кожного обертання ви можете змінити його або залишити його там, де він є - що краще, ніж гарячі точки в слоті Reptoids, наприклад.

Якщо на цьому місці приземляється футбольний м'яч, ви збільшуєте множник на 10 спінів. Якщо ви знову приземлите кулю під час цих 10 спінів, ви знову збільшите множник і скинете лічильник до 10.

Якщо у вас закінчилися 10 спінів, множник знову зменшується до 1x.

Рівень 2: 2х множник

Рівень 3: 4х множник

Рівень 4: 6х множник

Рівень 5: 8-кратний множник

Рівень 6: 10-кратний множник

Рівень 7: 12-кратний множник

Рівень 8: 14х множник

Рівень 9: 16-кратний множник

Рівень 10: множник 18x

Рівень 11: 20-кратний множник

Якщо ви досягнете рівня 11, будь-які подальші футбольні м'ячі, які приземляться на вашому місці, просто скинуть кількість обертань до 10.

Це платні спини, ви просто отримуєте «імпульс» збільшення множників.

Бонусна гра Penalty Shot: Хіт 3 розкидання бонусної гри на барабанах 2, 3 і 4, і ви активуєте просту гру Click Me.

Ви отримуєте 5 штрафних ударів на екран; чим більше ви б'єте, тим більше ви виграєте.

1 переможний кидок = 5x ваша ставка

2 виграшних кидка = 10x ваша ставка

3 виграшних кидка = 15x ваша ставка

4 виграшних кидка = 25x ваша ставка

5 виграшних ударів = 100x ваша ставка

Вердикт

У світі, де все футбольні відео-слоти виглядають однаково, приємно бачити, що студії Pragmatic Play надають вам трохи оригінальності.

І ми говоримо не тільки про можливості вибору місця «бонуса», а й про те, що ви можете вибирати кольори своєї команди. Зрештою, з грою навколо найбільшої гри на землі ви можете зробити дуже багато. Проте, справжня нічия в грі «Чемпіони» - це збільшення множника, коли ви знову і знову домагаєтеся переможного гола.

Ви рідко потрапите в цей 20-кратний множник, але досить часто в 12-кратне збільшення, щоб ваш аккаунт отримував невеликий приріст.  Ми можемо порекомендувати цей слот для ігроків України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.