Ігровий автомат Throne Of Egypt

Іноді ви завантажуєте новий слот, а він виглядає дуже схоже на один або два з тих, в які ви грали раніше; Так йде справа з Throne Of Egypt від Microgaming, і він здається знайомим, оскільки об'єднує невеликий жанр онлайн-слотів з темою Ancient Egypt, популярних в Україні.

Читайте далі, щоб дізнатися, як відрізнити цю гру від ігрових автоматів зі схожою тематикою. Трон Єгипту дійсно може багато чого нагадати, але давайте почнемо з основ.

Игровой автомат Throne Of Egypt

Символи

У слоті п'ять барабанів і двадцять п'ять ліній виплат, барабани обрамлені колонками з обох сторін, в той час як Око Гора видно нагорі. Є безліч символів в єгипетській тематиці, включаючи золотих жуків-скарабеїв, скрині зі скарбами, багато прикрашені вази і декількох богів - деякі з яких з'являлися в різних слотах на подібні теми. Логотипом гри є дикий символ, палаючим полум'ям є розкид, а Око Гора є бонусним символом.

Особливості бонусу

Дикий символ може розміститися на всіх барабанах, а це означає, що символи можуть з'являтися один над одним, надаючи гравцеві більше потенційних виграшних комбінацій.

Безкоштовні спини

Використання символу розкиду полум'я на барабанах 1 і 5 винагородить вас п'ятнадцятьма безкоштовними спінами; це пристойна сума, і на додаток до веселощів, всі виграші на цьому етапі подвоюються. Цю функцію також можна активувати, піймавши більше скаттерів у відповідних місцях.

Бонусна камера

Велика бонусна функція гри, і ви можете активувати її, приземлившись символ «Око Гора» на барабанах два, три і чотири. Тепер ви повинні пройти через три камери в такий спосіб: Бонус скарабея - в цій кімнаті вам будуть представлені дванадцять скарабеїв, і ви повинні збирати їх один за іншим, поки не знайдете ключ; кожен вибір винагороджує вас перемогою, і виявлення ключа буде означати, що ви можете перейти в наступну кімнату.

Бонус орла - дев'ять орлів представлені вам, і ви повинні вибрати три, щоб спробувати знайти ключ для переходу в наступну кімнату. Якщо ви програєте, ви зберете свій виграш і повернетеся до основної грі. Бонус принцеси - якщо вам пощастило досягти цієї точки, ви можете вибрати одну з трьох принцес, і вона винагородить вас множником, який буде застосовуватися до вашого загального накопиченого виграшу.

Поради по грі на ігровому автоматі Throne Of Egypt

Ви можете максимально використовувати цю гру, граючи на максимальній кількості ігрових ліній і підвищуючи цінність ставки, коли запускається бонусна функція. Якщо у вас не вистачає коштів, символи розкиду як і раніше будуть активувати функції, навіть якщо ви зменшите кількість ігрових ліній.

Вердикт

Дві бонусні функції означають, що це гідне доповнення до жанру Стародавнього Єгипту - фактично це може бути найцікавішим з того, у що ми грали на сьогоднішній день. Якщо ви збираєтеся спробувати слот в єгипетському стилі, то варто вибрати саме цей.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.