Ігровий автомат Ultra Hot Deluxe

Ця гра забезпечує справжню розвагу з трьома барабанами і трьома рядами. Плюс, у неї є набір п'яти ліній виплати і щедрих джекпотів. З огляду на ці факти він стає однією з найпопулярніших ігор, які може побажати гравець казино.

Символи та виплати

Щоб виграти в онлайн-слоті Ultra Hot Deluxe, вам потрібно три однакових значка, для формування виграшної комбінації в активній лінії. Ось виплати для кожної іконки:

Три 7 дадуть вам 750Х.

Дві зірки платить 200х.

Бар платить тільки 60х.

Значки з фруктами: всі вони платять 40х.

Якщо значки з фруктами з'являються на кожній позиції на колесі, ваша загальна ставка буде помножена в два рази.

X: платить тільки 5х.

Майте на увазі, що виграші при грі в ігровий автомат Ultra Hot Deluxe множаться на загальну суму вашої ставки. В цьому випадку, чим більше грошей ви поставите, тим вищі шанси отримати величезні виграші.

Наприклад, якщо вам вдалося вибудувати ряд барів, ви можете отримати до 120 000, в залежності від загальної ставки, яку ви робите. Отримання трьох зірок поспіль допоможе вам отримати до 400 000.

Проте, в якості одного з рад і стратегії, щоб виграти ці максимальні призи, ви повинні розглянути можливість робити ставки на максимальну суму і зробити ставку на всі виграшні лінії.

Ultra Hot Deluxe

Особливості гри

На жаль для українських геймерів, в цій грі немає джокерів або скатер, вона включає тільки множники. Novomatic прагне дати гравцям чисті ігрові автомати.

Тобто він не хоче відволікати вас будь-якими функціями. Замість цього він хоче, щоб ви зосередилися на тому, щоб переслідувати джекпот. З цієї причини він робить барабани простими. Однак, незважаючи на свою простоту, він як і раніше завантажений високими виплатами.

Функція міні-азартних ігор є спільною для будь-яких відео-слотів Novomatic. У цій функції ви можете збільшити будь-який свій заробіток в основній грі. Ця функція дозволяє подвоїти наявні у вас гроші або втратити їх.

Гра проста, так як вам потрібно тільки вгадати, карта якого кольору буде відображатися: червона або чорна? Ви повинні правильно вгадати, щоб збільшити суму виграшу.

Вердикт

Слот Ultra Hot Deluxe - це простий автомат, який приносить величезні виграші. Основною метою тут є отримання трьох однакових ікон на трьох барабанах.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.