Ігровий автомат Victorious MAX

NetEnt зберіг дикі заміни і раунд безкоштовних обертань з множником х3, який може привести до виграшів до 1500х в класичній версії і до 7000х ваших ставок в МАКС-версії. Вельми привабливий варіант для українських гравців, чи не так?

Деталі слота

Victorious Classic / MAX - це подвійний відеослот з двома налаштуваннями волатильності, з п'ятьма барабанами, трьома рядами і 243 способами виграшу. Виплати нараховуються за два-п'ять однакових символів на суміжних барабанах тільки зліва направо.

Victorious MAX

Марш з римськими легіонами на робочому столі, мобільному телефоні або планшеті від 0,25 до 125 кредитів за спин. Класична версія має середню волатильність з RTP 96,88%, в той час як версія MAX має високу волатильність з RTP 96,95%.

Крокуючий легіон в природному середовищі в класичній версії перетворюється в небезпечно-червоний фон у версії MAX, сигналізуючи про пастки ігор з високою дисперсією. Вікно геометричній гри заповнене тим же набором символів, що і в оригіналі, в той час як загальна звукова доріжка також залишилася незмінною.

В цілому, NetEnt мало що зробив в рімейку, але графіка і анімація тепер виглядають трохи більш відточеними і більш сфокусованими.

На барабанах ви знайдете карти з 9 до A по нижньому краю, в результаті чого ваша ставка буде збільшена в 3,2-8 разів як в класичній, так і в MAX версії. За ними слідують маршируючий римський легіон, атакуючий легіонер, сотник і Цезар. Виплати за п'ятірку в класичній версії варіюються від 16x до 60x вашої ставки. Активація версії MAX збільшить вашу ставку до 24x до 200x.

Знаменитий римський орел зі стандарту SPQR - це дикий символ, який замінює всі символи, включаючи скатер, що є лавровим вінком.

Переможний слот

Якщо ви раніше грали в Victorious, ви будете знати, чого очікувати, оскільки NetEnt не внесла ніяких змін в цю функцію. Три, чотири або п'ять скатер на сусідніх барабанах, починаючи з крайнього лівого, викличуть 15, 20 і 25 безкоштовних обертань відповідно, які можуть бути запущені на невизначений термін. Протягом безкоштовних обертань всі виграші множаться на х3.

Заключний вердикт

Victorious регулярно присутній серед інших популярних ігор, таких як Piggy Riches, Starburst і Gonzo's Quest, які були випущені приблизно в той же час. З оновленням HTML5 він повинен залишитися ще як мінімум на кілька років. Мені подобається перемикач волатильності, який дозволяє мені грати у відповідності з моїм настроєм дня.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.