Ігровий автомат Wild Burning Wins 5 lines

Wild Burning Wins: 5 Lines - це класична фруктова машина (вельми популярна в Україні тема) від Playson. Розігрується з використанням ігрового движка з 3 барабанами і 5 лініями виплат, він оснащений функцією повторного обертання, яка спрацьовує, якщо ви отримуєте стопки співпадаючих символів на барабанах 1 і 3.

Заповніть всі барабани одним і тим же символом, щоб активувати функцію «Бонусне колесо» , яка може підвищити коефіцієнт посилення. Іграnm в цю гру з середньою і високою дисперсією можливо на всіх пристроях.

Wild Burning Wins

Символи і функції

Дизайн тут типовий для фруктової машини Playson. Прості чорні барабани показують звичайну колекцію класичних фруктових образів. Вишні і лимони платять 1x від загальної суми ставки. Потім йдуть апельсини і сливи, які платять 2 рази, а потім дзвіночки, виноград і дині, які в 3, 5 або 8 разів перевищують вашу ставку відповідно.

Найбільший платник - червоні 7, який виграє в 10 разів більше вашої ставки, якщо ви отримаєте 3 на 1 з 5 ігрових ліній. Існує також дикий символ, який замінює всі інші символи. Отримайте 3 з них в комбінації, і ви отримаєте виплату в 20 разів більше вашої ставки.

Функція Re-Spin - запускається, якщо ви заповнюєте 2 барабана відповідними символами. Ці барабани утримуються, а середній барабан знову обертається, щоб дати вам ще один шанс отримати виграшну комбінацію.

Щоб активувати функцію Bonus Wheel вам необхідно заповнити всі 9 позицій барабанів однаковим символом або джокером. Повертайте колесо, щоб ввести множник в гру. Це збільшить виплату в 2, 3, 4, 5 або 10 разів. Wild Burning Wins: 5 Lines - все ще відносно проста гра. Він націлений на любителів класичної фруктової машини.

Ви можете виграти до 100 разів більше вашої ставки на кожному обертанні - якщо ви додасте множник 10x з функції «Бонусне колесо», максимальний виграш буде в 1000 разів вище вашої ставки! Якщо ви хочете більше бонусів, то у Playson є багато альтернатив, таких як Sakura Dragon.

Заключні думки

Слот Burning Wins Classic 5 Lines на мобільному телефоні - це саме те, що ви очікуєте від гри під назвою «класичні 5 ліній». У вас є 3 барабана, 5 ліній виплат, символи фруктів і 7. Це класика ігрового автомата, адже у вас навіть немає джокерів або разбросов.

Ми просто хотіли б, щоб у нього була більш високооплачувана таблиця виплат, і ми могли б навіть дати йому додаткову зірку тільки за те, що вона є стандартним відеослотом з 5 лініями виплат.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.