Ігровий автомат Wolf Gold

Wolf Gold - це відеослот з п'ятьма барабанами, трьома рядами і 25 лініями фіксованої оплати. Виграші виплачуються за три-п'ять співпадаючих символів в рядку тільки зліва направо. Розмір ставки варіюється від 0,25 до 125 кредитів на спін. RTP цієї гри із середньою дисперсією встановлений на рівні 96,01%, що є приємним для українських гравців бонусом.

Бурхлива сцена з плато на американському заході служить фоном для простого ігрового вікна. Ряд диких тварин, обітающмх в цих регіонах, населяють барабани, в той час як загальний саундтрек іноді перериває виття сови в пустки.

У Wolf Gold є вісім символів регулярної оплати, починаючи з J і закінчуючи A на нижньому рівні. Хіт п'ять на лінії, щоб виграти в 2 рази більше вашої ставки. За ними слідують пуми, мустанги, орли і буйволи, які платять в 8-20 разів більше за одну єдину п'ятірку. Вовк - це дикий символ. Зображення плато на заході, зазначене самим словом, є символом розкиду.

Особливості ігрового автомата Wolf Gold

У той час як максимальний виграш за спін в основній грі досягає 500x від вашої ставки на повний екран символів дикого вовка, набагато більше можливостей в двох бонусних функціях - Money Respins і Blazin 'Reels Free Spins.

Символи повного місяця, помічені випадковою грошовою величиною від 1x до 25x загальної суми ставки, можуть з'являтися на барабанах в основній грі і безкоштовних обертаннях. Всі грошові значення в поле зору додаються і виплачуються в кінці функції.

Символ Midi або Major, приземляється під час респіну, присуджує відповідний фіксований джекпот - 30x для Midi і 100x для Major. Два малих джекпоти можна виграти кілька разів в раунді. Заповнення всього екрану грошовими символами принесе вам великий джекпот в 1000 разів більше вашої ставки.

Скаттери, що сідають на барабани 1, 3 і 5 в одному обертанні, активують п'ять безкоштовних обертань барабанів Blazin, які не можуть бути повторно запущені як такі, але при повторному ударі трьох скаттерів під час функції ви отримаєте +3 безкоштовних обертання. Кікером в бонусному раунді є гігантські символи. Барабани 2, 3 і 4 об'єднані і містять тільки 3 × 3 мегасимвол, що дає можливість виграти великі виграші.

Вердикт

Wolf Gold - це дуже іграбельних слот з середньою волатильністю, який регулярно дає виграші середнього і великого розміру. Функції потрапляють досить часто, щоб уникнути нудьги, в той час як складені джокери можуть бути корисні при будь-якому обертанні.

Загальний максимальний виграш в розмірі 2500x ставок хоч і звучить досить надумано, так як для нього буде потрібно як мінімум кілька повних екранів диких символів під час безкоштовних обертань, але немає нічого неможливого.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.