Ігровий автомат Xtra Hot

Слот Xtra Hot - це гра з 5 барабанами, 3 рядами і 5 лініями ставок, створена Novomatic. Це оновлений фруктовий автомат з родзинкою з класичними символами, такими як лимони, апельсини, сімки, бари, сливи, вишня, ікс і зірка. Кількість ігрових ліній встановлено на п'ять і не може бути змінено.

Що робить цю гру настільки улюбленою, так це те, що ви можете робити ставки на дуже маленьку суму і при цьому отримувати хороші повернення за свої гроші.

Xtra Hot

Ігровий процес і символи

Щасливе число 7 - найбільш високооплачуваний символ, якщо ви отримаєте 5 з них на лінії ставок, ви виграєте в 1000 разів більше за свою ставку. За 4 сімки на лінії виплат ви отримуєте 200-кратну ставку.

Другий за значимістю символ оплати - це бар, отримаєте 5 з них на лінії виплат, і ви отримаєте 200-кратну ставку.

Символ зірки - це символ розкиду, який можна розмістити в будь-якому місці на барабанах для формування виграшних комбінацій. Символи зірочки множать ваші ставки на величину, засновану на кількості скаттерів на барабанах. Ще одна цікава особливість при грі в Xtra Hot - це коли перші 3, 4 або всі 5 барабанів заповнені однаковими символами.

Коли це станеться, ви отримаєте виграшний множник, що дорівнює кількості барабанів, заповнених символом. Наприклад, 15 примножує вашу виплату на 5, 12 на перших 4 барабанах примножує ваш виграш на 4, і, нарешті, 12 на перших 3 барабанах влаштовує ваш виграш.

Перевага ігрового автомата Xtra Hot полягає в тому, що на виграшній лінії ви отримуєте виграшну комбінацію з двома символами, але це стосується лише до символів вишні. Для інших символів вам потрібно як мінімум 3 послідовних ідентичних символи на лінії виплат, починаючи з крайньої лівої позиції, щоб виграти. Також є стандартна функція Gamble (як і у всіх слотах Novomatic).

Вердикт

Xtra Hot - це слот середньої і високої волатильності. Ви можете часто вигравати. Слот Xtra Hot користується великою популярністю в таких країнах, як Німеччина, Польща, Австрія, Швейцарія, Росія і Латвія, Україна. Ви також можете грати в гру на мобільних пристроях і планшетах.

Xtra Hot дає вам виграшні відчуття з хорошим поверненням грошей. Ви можете грати довго, розважаючись і виграючи. На мою думку, це гібрид сучасних і класичних ігрових автоматів, і хоча я схиляюся до ігор з функціями безкоштовних обертань, в Xtra Hot приємно грати час від часу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.