Ігровий автомат Bonanza

Ігровий автомат Bonanza

Після того, як ми стільки раз дивувалися завантаженні нового ігрового автомата, стали думати, що готові до всього, але потім світу відкрили Bonanza і знову вразили публіку. Назва підходить, але зрозуміло це стає тільки після того, як відчуєте безумство, яке полягає в способах гри та перемоги.

 

Big Time Gaming зробили все можливе, щоб дати відмінне поєднання продуманої графіки і функцій. Це означає, що, навіть незважаючи на відсутність різноманітності в наданих додаткових функціях слот не поступається конкурентам. Причина цього криється в функції «Реакція» - простий, але ефективний спосіб накачати дію без екстравагантного шоу.

Хоча у цього слоту немає конкретної теми як такої (хоча в ньому багато новизни), він все одно сподобається українським гравцям, оскільки щедрий із зображенням і яскравими звуковими ефектами.

Основне

Дія гри відбувається в лісовій місцевості, з симпатичним котеджем, захованим з одного боку 5 барабанами, і водяним колесом з іншого.

Тема не підходить, адже зв'язку з назвою немає, але відповідність ігрового процесу на місці, і в результаті на цьому шляху формується свого роду континуум. Особисто нам тут подобається естетика, але це тому, що Big Time Gaming мислили нестандартно і представили щось свіже та інноваційний.

Один аспект, який ми терпіти не можемо, - це музика в сільському стилі, яка грає, коли ви обертаєте барабани. Це настільки банально і одноманітно, що з вух починає текти кров від тривалого впливу. Іноді краще мати мінімальну кількість звуків або відмовитися від них зовсім, оскільки в кінцевому підсумку це менш дратує.

Геймплей

Ви, напевно, помітили, як над сіткою котяться візки з символами? Їх важко припустити, адже за допомогою них змінюється хід гри.

Цей деталь впливає тільки на барабани з другого по п'ятий, але здається, що покриває всю матрицю, така його щедрість. При цьому через те, що рушаться барабани і візки входять і виходять, гра стає занадто завантаженою і завантажує геймера під час гри. Головне не різноманітність, а то, як працює.

Символ розкиду - самий незвичайний, який виявили за час випуску оглядів. Щоб розпочати голосовий знадобляться букви, але як тільки це станеться, гравці отримають 12 додаткових ігор. Більш того, якщо в цей час з'явиться символ розкиду +5, до суми буде додано ще один набір обертань.

Як і раніше, перебуваючи в тій же грі, зовнішній вигляд шахти зміниться на підземну. Землисті тону поімеют повну силу, поки ви спостерігаєте, як реакції діють своєю магією, даючи примножені перемоги. Кожен раз, коли ви успішно висаджуєте чергову секцію шахти, множник збільшується; він починається з x1, але, оскільки обмежень немає, виростає до жахливих розмірів.

Вердикт

Це не звичайна сітка 3x5: тут не тільки 6 барабанів, але і сім символів, які випадають на будь-якому з барабанів одночасно, що робить набір результатів і нагород постійно мінливих. Таким чином, є приголомшливий Megaway - 117 649. Подумайте про це як про химерному терміні, який Big Time Gaming придумали, щоб зробити численні способи гри крутіше.

Незважаючи на те, що це звучить захоплююче, наша команда не виграла більше, ніж очікувалося. Це розчаровує, враховуючи той факт, що волатильність (теоретично) має бути набагато нижче.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.