Ігровий автомат Брюса Лі - особливості та характеристики

Ігровий автомат Брюса Лі - особливості та характеристики

Bruce Lee, створена WMS - це слот-гра з 5 барабанами, 60 лініями виплат і відрізняється від звичного розташуванням барабанів. Слот- частина ігор WMS «Money Burst», що не найкращий і привабливий атрибут. Брюс Лі володіє стандартними елементами, включаючи джокери та безкоштовні обертання з розкидом.

Однак в продовженні цієї гри, ігровому автоматі Bruce Lee Dragon's Tale, присутній ще більше таких елементів. Іконки гри відповідають темі, як і слід було очікувати, і на них зображений сам Брюс Лі і легендарний удар ногою, китайська капелюх, дракон, ваза, сувій, зірки, золоті монети, логотип гри, кинджал, скриня зі скарбами, і інші символи, пов'язані з ніндзя.

Увійдіть в світ Брюса Лі

Цей слот заснований на життя і часи популярної легенди бойових мистецтв і актора Брюса Лі. Азіатський актор зробив бойові мистецтва популярними у всьому світі завдяки фільмам, які були не тільки насиченими, але і надихаючими, кумедними, а часом навіть пізнавальними.

У слоті Bruce Lee використовується не часто зустрічається формат Money Burst, який відрізняється від стандартного формату барабанів, зокрема, розташуванням перших двох барабанів. На кожному з цих двох барабанів тільки по два символи, а на 3-му, 4-м і 5-м барабанах - по чотири символи.

З цієї причини символи, що з'являються на перших двох барабанах, особливо важливі, оскільки вони визначають, чи буде сформована виграшна комбінація з іншими трьома колесами чи ні.

Особливості

У слоті Bruce Lee присутній стандартний wild-компонент, в нашому випадку представлений самим Брюсом Лі. Дикий символ замінює інші символи на барабанах, крім скрині зі скарбами, але також служить розширюється диким символом, що робить стандартні функції цієї гри привабливіше. Дикий символ також самим високооплачуваний символ. Скриня зі скарбами - це символ розкиду, який служить вашим ключем до бонусного раунду.

Безкоштовні обертання

3 символу розкиду (скриня зі скарбами), що з'явилися на барабанах, активують бонус безкоштовних обертань. 3 способи активувати цю функцію, і пояснення складних методів активації бонусу може у тільки зламати голову гравцям. Найкраще це пояснюється (якщо це взагалі можливо) в інформаційному розділі гри, до який доступний через значок знаку в верхньому правому куті, над барабанами.

Однак наша порада - насолоджуйтеся грою, не намагаючись зрозуміти складний процес активації потрійного бонусу. Коли запускаються безкоштовні обертання, грати в них досить легко. Один цікавий фактор, що стосується цього бонусу, полягає в тому, що для безкоштовних обертань використовується окремий набір барабанів.

Найкраще слот підходить для гравців з низьким або середнім рівнем ставок.

Брюс Лі - це гра з низькою волатильністю і низькою загальною сумою ставок, на відміну від продовження, Bruce Lee Dragon's Tale. Вартість монет в оригінальній слот-грі Bruce Lee варіюється від 0,01 до 2,00 кредитів на лінію. Вибравши всі лінііі виплат з максимальною ставкою на слот на лінію, ви поставите в цілому 60 монет на всі лінії.

Брюс Лі - високооплачуваний символ, за 5 таких в рядку Вас винагородять 800 монет. Виграші по лінії оплачуються зліва направо.

Вердикт

Брюс Лі - ігровий автомат з несподіваним розташуванням і заплутаною функцією безкоштовних обертань. Хоча, здається, це працює, продовження цього слоту виявилося набагато більш успішною грою в нетрадиційному форматі. Через невдалу адаптації барабанів Money Burst до оригінального формату ігрових автоматів Брюса Лі, лінії виплат просто складні. Виплати низькі, хоча, варто зауважити, що з'являються часто.

Графіка в цьому ігровому автоматі застаріла, насправді вона не відриває від гри, служачи відповідним сеттінгом для Брюса Лі. Як і його фільми, слот більше схожий на класику старої школи, ніж на сучасний.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.