Ігровий автомат Cleopatra Gold

Ігровий автомат Cleopatra Gold

Ігровий автомат Cleopatra Gold від IGT продовжує серію надзвичайно популярних ігор. У ньому грають на п'яти барабанах і 20 лініях виплат, слот наповнений зображеннями з Стародавнього Єгипту.

Дикі множники і безкоштовні ігри, в яких виграші потроєні, входять в число переваг, які дає автомат.

Cleopatra надійшла від американської компанії IGT - одного з найбільших і відомих розробників наземних і віртуальних казино. Якщо знайомі з іграми цієї теми, то дізнаєтеся символи, які прикрашають барабани Cleopatra Gold. Дизайн - перевірена формула.

Золоті гральні карти, злитки, шахрай і посох, всевидюче око Ра, а також сфінкс і сама Королева-символи, використовувані в грі. Звук барабанів супроводжує кожне обертання, доповнюючи давньоєгипетську тему, якої дотримуються багато слот.

Геймплей

В Cleopatra Gold грають з 60 монетами, використовуючи елементи управління, якими налаштовують вартість монет відповідно до бюджету. Варіанти варіюються від 0,01 до 30,00 з максимальною ставкою 1800,00 на спін.

Виграшною вважається ситуація, коли три або більше примірника одного і того ж символу зупиняються на лінії на сусідніх барабанах з лівого боку.

Примарний образ сфінкса - це символ розкиду. Посадіть оцього хлопця відразу на кілька позицій, щоб виграти десять або 20 разів більше ставки.

Незалежно від ставок, середній відсоток віддачі для гравців встановлений на рівні 95,97%.

Бонусні функції

Вибудовування символів в ряд - це добре, але хочеться задіяти бонусні функції. В ігровому автоматі Cleopatra Gold три диких символу, що на перший погляд здається зайвим, але кожен виконує свою роботу.

Сама Клеопатра - стандартний дикий персонаж, який діє для завершення комбінацій. Логотип гри wild і золотий wild роблять те ж саме, що і в інших слотах, і всі три подвоюють виграшні комбінації, які створюють.

Але ось де стає цікаво. Дикий логотип гри трансформується в золотий дикий символ, який потім розширюється, щоб заповнити барабан. Решта барабани обертаються, і якщо з'являється більше золотих джокерів, на барабан додається більше вікон. Це полегшує виконання комбінацій під час Респін.

Крім виплати призів розкиду, три символу сфінкса запускають десять безкоштовних ігор. За кожну додаткову сфінкса додаються два додаткових обертання. Виграші, зроблені за допомогою диких символів в ході раунду безкоштовних обертань подвоюються.

Відкрийте більше таємниць минулого

Запущений у 2012 році оригінальний онлайн-слот Cleopatra від IGT залишається таким же популярним, як і тоді. Можливості обмежуються виграшем за подвоєння диких символів і безкоштовними іграми, в яких призи множаться в три рази.

Один з найбільших ігрових автоматів, присвячених Клеопатрі - це ігровий автомат Mega Moolah Isis від Microgaming. Знову ж, дикі виплати подвоюються, але виграші збільшуються в шість разів під час безкоштовних ігор. Доступна також частина прогресивного джекпоту, який досягає величезних сум.

Вердикт

Ігровий процес і особливості дизайну, які підтримували популярність серії оновили за допомогою ігрового автомата Cleopatra Gold. Слот зберіг те, що подобається гравцям України, і додав захоплюючу функцію Gold Spins.

Це не стильний слот, заснований персонажа. Знайомого стилю і набору функцій досить, щоб зробити його ще одним хітом в лінійці.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.