Ігровий автомат Divine Fortune - Параметри ігрового автомата

Ігровий автомат Divine Fortune

Мега прогресивний джекпот в ігровому автоматі Divine Fortune збільшується в залежності від того, скільки гравців грає в цьому конкретному онлайн-казино. Джекпот НЕ буде обчислюватися мільйонами, проте і конкуренція за отримання цього мега-джекпоту набагато нижче.

Проте, вважайте, що це крихти на рівні 10 000. Хоча знаємо випадки, коли приз досягав сотень тисяч, тому не варто недооцінювати те, що можна тут виграти.

Крім того, два статичних джекпоту, які активуються в одній і тій же грі «виберіть золоті монети», дадуть суму, в 20 і 100 разів перевищує ставку - отримати нелегко, але легше, ніж прогресивний джекпот в Hall of Gods, наприклад.

Основне

Чесно кажучи, ми не очікували багато чого від основної гри цього онлайн-слота Divine Fortune тому, що джекпот, як правило, приносить більший внесок. Але тим не менш, команда отримала виграші, і не через безкоштовних обертань.

Не зрозумійте неправильно, в бонусних іграх Divine Fortune легше виграти по-крупному, але монети течуть завдяки диким повторним обертанням. Дикі символи розширюються, а потім повільно падають вниз, даючи безкоштовні повторні обертання, як ходячі дикі символи в слоті Jack and the Beanstalk або в The Invisible Man.

Геймплей

У темі немає від чого кричати, якщо чесно. У Medusa від NextGen навіть трохи більше задоволення завдяки функціям. Але працює слот досить добре.

Що ще важливо: ігровий автомат Divine Fortune - рідкісний звір; гра з джекпотом з пристойними виграшами не примушує запускати мега джекпот.

Бонусні функції

Повторні обертання Falling Wild: після того, як дикі символи з'являються на екрані, буде присуджуватися повторне обертання, оскільки дикі символи переміщаються вниз по барабану на один. Отже, якщо є дикий символ у верхній частині барабана, в першому ряду, то отримуєте два повторних обертання, коли цей дикий символ переміщається вниз до центру, а потім в нижню частину барабана.

Функція Wild on Wild: це звучить незвично. Його суть в наступному: якщо під час падаючого wild символ приземляється за ним, то отримаєте розширений wild покриває барабан.

Потім вони здвинуться на одну позицію вниз відповідно до функцією падаючих диких повторних обертань.

Скатер і безкоштовні обертання: 3, 4 або п'ять блискавок Зевса на барабанах принесуть 5, 8 або 12 безкоштовних обертань відповідно.

Оскільки тепер вайлд буде розширюватися, щоб покрити барабани, не потрібно, щоб два диких символу падали один на одного.

Однак їх складно зловити, тому не чекайте, що тих можна буде часто одержувати - кожні 200-300 обертань.

Як виграти джекпот:

бонусна гра з джекпотом активується, коли в грі збираються 3 або більше бонусних символи.

Зібрати більше трьох можна використовуючи дикі респіни

Зберіть якомога більше, так як ті будуть розміщені на барабанах 5x3. Кожен бонусний символ має випадкову цінність монети, яка від 10 до 200 разів перевищує ставку.

Потім отримаєте одне безкоштовне обертання барабанів з джекпотом за кожну знайдену монету. Знайдіть тільки символи або монети при кожному обертанні, і якщо монета з'явиться, то отримаєте миттєвий грошовий приз і ще одне повторне обертання.

Щоб виграти джекпот Divine Fortune потрібно:

Один повний ряд монет - невеликий джекпот або 20x ставки;

Два повних ряда монет - великий джекпот або 100х;

Три повних ряда монет - місцевий прогресивний джекпот.

Вердикт

Якби не місцевий прогресивний джекпот, то в цьому огляді Divine Fortune мав би тільки 3 зірки.

Чи не тому, що функції гри не погані; дикі Респін заслуговують на увагу, але тема нудна.

Однак, виграти невеликий статок ще можливо, та й бонусні ігри біса веселі.

Якщо хочете спробувати щось з великим джекпотом, то слот MegaJackpots Wolf Run - хороша ставка, хоча тема не краще.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.