Ігровий автомат Gladiators

Іноді ви думаєте, що назва говорить сама за себе, що вона містить в основному все, що вам потрібно знати про ігровий автомат, в який ви збираєтеся грати. У деяких випадках ви можете мати рацію, але буває, що ви помиляєтеся, як в цей раз.

 

Gladiators це гра Endorphina, натхненна легендарними воїнами арени Стародавнього Риму. Ви також, ймовірно, припускаєте, що згадані воїни-люди. Але справа в тому, що на цей раз вони риби. Так, рибні гладіатори це безперечно річ, і було б безглуздо недооцінювати їх здатності як воїнів моря.

Логічно, що дія «Гладіаторів» відбувається на підводномій арені з кам'яними трибунами, але на даний момент там немає глядачів. Весь фон заповнений блакитним кольором разом з кнопками управління. Тема досить одноманітна і, можливо, не так деталізована, як в інших творіннях Endorphina, таких як Blast Boom Bang.

Музика так само героїчна, що надає грі веселе і епічне відчуття, що досить комічно, оскільки головні дійові особи риби. І якщо ви вже представили масивних істот, таких як китові акули і їм подібних, подумайте ще раз. Ми маємо справу з рибою розміром з малька, і деякі з них, ймовірно, коли-небудь навіть потрапляли вам на тарілку. Тепер ясно, що в Gladiators буде дуже весело грати.

Готуємося до безжальної битві Насамперед, давайте розглянемо, як почати в Gladiator.

Gladiators

Погляньте на верхній лівий кут ігрового екрана. Тут ви знайдете значок монети, який допоможе вам змінити вартість монети в грі відповідно до вашого улюбленого ігрового стилю. Ви можете вибрати значення від 0,01 до 5 однієї монети.

Все залежить від того, скільки монет ви готові поставити на своє наступне обертання, що, звичайно ж, ви можете визначити самі завдяки стрілкам вгору і вниз, розташованим під п'ятьма барабанами Gladiators, покритими морепродуктами. На цих барабанах також є 21 можлива лінія виплат, з яких ви можете вибрати будь-яке число для активації, клацнувши відображення ліній в правому нижньому кутку. Загальна вартість вашої наступної ставки з'явиться в розділі «Загальна ставка».

Ось і все, натисніть кнопку Spin, щоб запустити барабани і забрати свої перші виграші. Ви також можете зіграти в гру, ризикуючи подвоїти або втратити виграш за останній спін, зігравши в карткову гру з вгадування проти комп'ютера.

Символи

Після звичайних карткових символів, від 10 до туза, таблиця виплат Gladiators стає дуже цікавою. На арені змагаються п'ять різних гладіаторів, всі вони риби і однаково сповнені рішучості перемогти своїх супротивників. Всі вони мають повний набір обладунків, включаючи шолом, і володіють потужною зброєю, таким як рибальські гачки і мережі, а також тризуби та сокири.

Всі вони мають різний колір (жовтий і синій, червоний і зелений ...), а наймогутніший з них навіть їде в екіпажі, запряженому морськими кониками.

Два останніх символу заслуговують окремого розділу. Лавровий вінок має одну корисну властивість: він діє як дика карта в Gladiators, замінюючи всі інші символи для формування виграшної комбінації, крім останнього символу. Наш останній актор Акула в ланцюгах, водний еквівалент левів, яким, годували ув'язнених в Римі.

Тут це символ розкиду, який нагороджує кількістю безкоштовних обертань в залежності від того, скільки акул з'являється на екрані (до 50 безкоштовних ігор!). Перемогла команда гладіаторів визначається після кожного безкоштовного спіна, при цьому на карту ставляться потенційні грошові винагороди. За замовчуванням в безкоштовному режимі всі виграші подвоюються.

Вердикт

У Gladiators є багато чого: дуже оригінальний підхід до більш класичної темі, по-справжньому весела атмосфера і безліч можливостей виграти по-крупному, особливо під час безкоштовних обертань. В цілому спрощений і мультяшний дизайн іноді ускладнює розрізнення різних типів гладіаторів, але, крім цього, це, безумовно, ігровий автомат, який варто спробувати всім гравцям України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.