Ігровий автомат Greek Gods

Greek Gods це ігровий автомат, присвячений міфології, розроблений Pragmatic Play. Гра пропонується з середньою волатильністю і при її створенні надихалися давньогрецькими божествами. У слота є непогані головні призи, тому там точно є хороший потенціал, але докладніше про те, що він пропонує нижче.

В ігровому автоматі з 5 барабанами і 3 рядами символів, у Вас буде 243 способу виграти, з яких можуть формуватися комбінації. Серед його функцій є дикі символи, скатери, безкоштовні обертання і випадкові нагороди. Що стосується головних виграшів, ви можете отримати призи розміром до 1000 разів більше ставки (125 000 доларів США), так що їх буде достатньо, щоб ви могли насолодитися грою. Що стосується RTP, він становить 96,50%, і це ще одна область, в якій він досягає успіху.

Greek Gods

Ставки і призи

Маючи 243 способи виграти, в грі можна робити ставки від 0,25 до 125 доларів. Це означає, що для кожного раунду потрібно 25 монет, і що, коли ви міняєте загальну ставку, сума, що йде на кожну, варіюється від 0,01 до 5 доларів (10 монет по 0,50 долара на лінію).

У грі згадується, що вона може заплатити до 1000 разів більше загальної ставки в одному раунді, і, виходячи зі своїх ставок, це має означати головний приз у розмірі 125 000 доларів. Подібні слоти називають ігровим автоматом із середньою волатильністю, тому ви не дуже ризикуєте, поки граєте в нього.

Навіть повернення до гравця, який вони розрахували на рівні 96,50%, це ще одна область, в якій гра йде добре, навіть краще, ніж у деяких з її конкурентів.

Особливості

Логотип Wild очевидна особливість цієї гри, і ви зможете використовувати його в якості заміни досить часто. Він не замінює символи функцій, а тільки звичайні.

Що стосується Thunderbolt Scatter, ви можете використовувати його тільки тоді, коли отримуєте його на 3, 4 і 5 барабанах в основній грі одночасно. Потім він запускає безкоштовні обертання. Перебуваючи в режимі безкоштовних обертань, він може повторно запустити цю функцію, приземлившись на всіх п'яти барабанах, оскільки в цей момент вона доступна на всіх з них.

Остання функція, яку вони додали, буде у вигляді випадкової нагороди. В цьому випадку ви отримуєте серію випадкових призів, які змінюються кожен раунд. Вони відображаються в верхній частині останніх трьох барабанів в основній грі або на всіх барабанах в безкоштовних вирощених. Отримайте повний Скаттер барабан, і приз, показаний вгорі, буде активований. Ви можете отримати в якості призу суму до 50 разів більше ставки, безкоштовні обертання або колесо фортуни.

Колесо фортуни платить найбільше, його спіни приносять виграші, що перевищують загальну ставку в 1000 разів.

Тема і дизайн

У грі немає нічого особливого, просто звичайна колекція давньогрецьких божеств, показаних в їх природному середовищі існування на горі Олімп. Дизайн досить приємний, нарікань немає, але те, що ви бачите, не нове Зображення Зевса, Афродіти, ударів блискавки, диких логотипів, чаш, арф і ігрових логотипів з'являються у вигляді символів на барабанах.

Вердикт

Хоча виплати досягають максимуму в 1000 разів більше ставки, у Greek Gods є правильний RTP, тільки середня волатильність і кілька функцій, які були розроблені для розваги. В цілому, хороший вибір для гравців України, які не дбають про величезний джекпот.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.