Ігровий автомат Odysseus

Приєднуйтесь до одного з найбільших героїв древньої Греції, який повертається додому після легендарної Троянської війни.

По дорозі ви відкриєте для себе всілякі багатства і дорогоцінні артефакти. Зберіть достатню кількість потрібних символів в цій грі з 5 барабанами і 30 лініями виплат, щоб виграти героїчні призи, найбільшим з яких є головний джекпот в розмірі 10 000 кредитів.

На жаль, цей ігровий автомат Playson не захоплює епічним оповіданням Хонер будь-якими спеціальними бонусними іграми, крім звичайних безкоштовних обертань і гри на ризик.

Odysseus

Легенда починається

Одіссей був легендарним королем Ітаки, що зіграв головну роль в епічній поемі Гомера «Одіссея», в якій описується шлях героя додому після битв в Троянській війні. По дорозі наш герой зіткнеться з штормами, буде захоплений циклопом, зустріне деяких канібалів, відвідає богиню-відьму і зіткнеться з ще декількома штормами. Загалом, Одіссею знадобилося 10 років, щоб дістатися до будинку, а це пекельна поїздка.

Хоча цей ігровий автомат дійсно представляє безліч артефактів в грецькому стилі і кілька символів персонажів, пов'язаних з темою, він насправді не відображає оригінальну історію епічної Одіссеї.

Тут є ікона Троянського коня і зображення самого Одіссея, а також його корабля, солдата і статуї богині. Але крім цього є тільки кілька простих грецьких ваз, риф з листя, шолом, щит, монета і ліра. Всі ці предмети показані дуже докладно, але ви не можете не відчути, що розробники ігор могли включити ще кілька персонажів з оповідання, щоб намалювати дію яскравішою. І, що ще більше не вражає, в грі є дуже нудний і досить непоєднуваний музичний трек, який більше схожий на комедійний начерк фарсу, ніж на міфічний грецький епос.

Бонуси

У цій грі Odysseus також немає якихось особливо цікавих бонусних функцій, крім загальних і очікуваних елементів ігрового процесу онлайн-ігрового автомата.

Отже, це означає, що є дикий значок - символ корабля - який буде заповнювати виграшні послідовності, замінюючи всі звичайні ігрові символи.

Єдиний інший спеціальний символ, який не буде замінений диким кораблем, - це значок розкиду - статуя богині - який буде давати безкоштовні обертання, коли три або більше з'являються в будь-якій позиції.

П'ять символів розкиду запускають колосальні 100 безкоштовних спінів.

Нагорода Героїв

Маючи до 30 ліній виплат, завжди є пристойний шанс, що гравці збудують виграшну комбінацію символів. Коли це станеться, значення ставки, розміщеної на виграшній лінії, буде помножено на значення, які відображаються в меню «Таблиця виплат» гри. Найбільший з них - це множник лінійної ставки 500x, який пропонується, коли п'ять значків персонажів Odysseus випадають в ряд. Це може здатися досить низьким значенням для максимальної виплати, але майте на увазі, що ця гра надає більше способів виграти, ніж інші ігрові автомати.

Троянський кінь платить до 400х, а солдат і щит - до 350. Шолом і ліра будуть платити 250х за фігурку, а ваза і монета - 200х. Найменш цінний значок з усіх раніше виплачує пристойний множник ставки на лінію 150x.

Доступні різні ставки: 1, 2, 5, 6, 8 і 20, що становить максимальну загальну ставку в 600 кредитів, якщо всі лінії виплат активні зі ставкою 20.

Незалежно від того, наскільки ризиковано вам подобається грати в основну гру, під час гри в Odysseus завжди є чітка азартна гра. Це тому, що кожен виграшний спін дає гравцям можливість подвоїти або почетверити свої гроші за допомогою простої азартної гри. Або вгадайте колір перевернутої гральної карти, щоб подвоїти свій виграш від обертання, або вгадайте масть карти, щоб збільшити її в чотири рази.

Вердикт

Ігровий автомат обіцяє епічні пригоди в міфічнй грецькій тематиці. Однак насправді гра дещо не вражає через ледачого набору ігрових символів і відсутності будь-яких великих бонусних елементів. Тим не менш, є кілька виграшів з 30 лініями виплат і потенційно корисним набором виплат. Однак, якщо ви хочете дійсно легендарних пригод, то, можливо, вам краще спробувати гру Microgaming на грецьку тематику, Jason and The Golden Fleece.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.