Ігровий автомат Сash tank

Cash Tank - гра Endorphina, і розробник, схоже, зрозумів буквально пішов її назвою. Вони оголосили про ігровий автомат, привізши 17-тонний танк, щоб стріляти готівкою по обслуговуючому персоналу ICE 2020 року, трюку, за яким незабаром пішов випуск гри. Це ігровий автомат з грошовою тематикою, і у вас буде пара відповідних функцій, якими ви зможете скористатися.

Ви відкриєте ігрову область, яка має 5х3 барабана і до 10 активних ліній на кожен раунд. Слот буде використовувати розширючі джокери та повторні обертання, щоб видати вам трохи азарту і більше призів, в той час як найбільша виплата, яку можна отримати за одне обертання, варто 1000х ставки або $ 100000. RTP становить 96%, варто очікувати, що ігровий автомат зможе повернути ставки гравця назад до них.

Ставки і Призи

Система ставок, використовувана в ігрових автоматах Endorphina, не сама інтуїтивно зрозуміла, так як ви повинні натискати на області, схожі на дисплеї, а не кнопки. Ви натискаєте на лінії, вартість монети і ставку, можете отримати максимальну ставку в 100 доларів. Мінімально допустима ставка становить 0,01 долара США, але тільки для однієї активної лінії.

Золотий Доларовий Знак буде тим, хто платить тут найбільші призи, до 100 разів більше ставки, пропонованої для одного комбо. Отримайте покриті ними барабани, а можливо, і джокерами, і в результаті ви отримаєте обертання з виплатою в 1000 разів більше ставки (до 100 000 доларів).

У всіх слотах Endorphina RTP зафіксований на 96%, тому нічого не змінилося. Це абсолютно прийнятна гра, навіть в наші дні.

Особливості слоту

Сash tan

У цій грі є тільки одна особливість, і вона приймає форму Cash Tank. Гра буде використовувати цей символ як дикий символ, який може приземлятися на барабанах 2, 3 або 4. Коли він приземляється, символ розширюється і захоплює весь барабан.

Після цього дикого розширення гра запускає повторне обертання. Дикий стає липким для повторного обертання. Якщо на інших барабанах приземляються нові джокери, до загального результату додається більше повторних обертань. Найбільше, у вас може бути до 3 повторних обертань, і принаймні один раунд забезпечить гарантовані перемоги на всіх 10 лініях.

Ось і всі основні функції Cash Tank. Ах да. Крім того, ви можете формувати комбінації в обох напрямках, так що справа наліво також допустимо, а не тільки зліва направо.

Тема і дизайн

Це ігровий автомат з грошовою тематикою, основним символом якого є танк, який розкидає гроші. Інші символи будуть містити знаки долара, готівкові, золоті злитки, золоті кредитні карти і дорогоцінні камені, пофарбовані у фіолетовий, червоний, жовтий і синій. Це сучасна гра.

Вердикт

Cash Tank - це простий слот, і він включає в себе основну функцію, яку ми бачили в кількох інших слотах, але у неї є свої переваги в інших областях, і випадкові гравці з України все ж можуть спробувати його.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.