Ігровий автомат When Pigs Fly

Коли свині починають літати, все може трапитися. Або, точніше, більше виграшів, коли барабани розширюються з 45 до 3125 можливостей перетворяться в шквал безкоштовних обертань.

Цей слот Pigs Fly не зовсім оригінальний, оскільки він використовує ту ж ігрову механіку, що і одна з наших улюблених ігор NetEnt Reel Rush. Але це не означає, що грати не весело - насправді приємно знати, що у вас є альтернативний ігровий автомат, якщо один або інший не виплачують.

Тема з розширюючими барабанами

When Pigs Fly

Дизайн і стиль знайомі, і ми не могли визначити його до тих пір, поки не згадали наші дні спостережень за Рен і Стімпі або Губкою Бобом квадратні штани, але чи знаєте Ви його залежність від вашого покоління.

Це карикатура, проста, але не без чарівності, так як літаючі свині роблять все можливе для запуску в стратосферу.

Це відбувається так, що кожен раз, коли ви отримуєте виграш в слоті «Pigs Fly», вам дають і безкоштовне повторне обертання, і барабани в формі ромба відкриваються.

Перша перемога збільшує кількість способів виграти з 45 до 132, потім друга перемога дає вам 405 способів виграти ... і так до самого 5-го виграшу, де ви отримуєте +1875 способів виграти.

Слот Pigs Fly - це чисте співвідношення ціни і якості

Оскільки ви отримуєте всі ці безкоштовні повторні обертання, що відкривають ігрове поле, один оберт може тривати дивовижнеу кількість часу. З тієї ж причини слот Gonzo's Quest такий популярний.

Що ще більш важливо, на цьому 5-м повторному обертанні ви запускаєте 8 безкоштовних обертань з 3125 способами виграти, забезпечуючи цілу ланцюгову реакцію можливих перемог в цьому відео-слоті When Pigs Fly.

В основному ви будете задоволені виграшем в 20-30 разів більше ставки. Але ми вигравали 50-кратну і навіть 80-кратну суму, щоб дійсно відчути, що нас відправили в космос.

Особисто ми вважаємо за краще тему Reel Rush, яка здається трохи більш продуманою, але, чесно кажучи, це не зупинить нас від гри зі свинями.

І з 97% поверненням до ставки гравця, ви напевно полюбите цих безглуздих свиней.

Внутрішньоігрові бонуси

Wilds: рожевий символ «wild» з'являється на барабанах з 2 по 5 і замінює всі символи.

Повторне обертання: з кожним виграшем ви міняєте форму барабанів, додаєте більше способів виграти і отримуєте одне безкоштовне повторне обертання.

Почніть з 45 способів виграти

1 перемога - відкриває до 135 способів виграти

2 перемоги - 405 способів виграти

3 перемоги - 675 способів виграти

4 перемоги - 1125 способів виграти

5 перемог - тисяча вісімсот сімдесят п'ять способів виграти

Безкоштовні обертання і 3125 способів виграти: якщо на п'ятому і останньому повторному обертанні є виграшна комбінація, ви запускаєте 8 безкоштовних обертань, коли барабани повністю відкриті в форматі 5x4.

Це дає вам 3125 способів виграти, і більше шансів зловити кілька приголомшливих виграшів.

Вердикт

Нам подобається, як музика і звуки створюють хвилювання, в момент, коли ви спостерігаєте, як одна маленька перемога призводить до ланцюгової реакції виграшів.

Слот Pigs Fly не є складною машиною в будь-якому випадку, він просто дає вам повторні обертання і безкоштовні обертання, які мають значення.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.