Ігровий автомат Rugby Star

В основній грі дія починається прямо з першого свистка. На барабанах більше 40 диких символів, які допоможуть вам виграти великі, а також символи на барабанах 3, 4 і 5. Ви отримаєте вигоду від функції Rolling Reels, яка спрацьовує при кожній перемозі. Коли у вас є виграшна комбінація, допоміжні символи зникають і замінюються новими - це дає вам можливість вигравати знову і знову з кожним обертанням.

Є функція Wild Pass, яка спрацьовує випадковим чином - до 2 барабанів випадковим чином перетворюються в дикі, гарантуючи вам виграш.

Проте, головною визначною пам'яткою є функція безкоштовних обертань, яка запускається при отриманні 3 або більше символів розкиду м'яча регбі в будь-якому місці на барабанах. 3 м'ячі дадуть вам 15 безкоштовних обертань, 4 - 20 безкоштовних обертань і 5 - 25 безкоштовних обертань.

Игровой автомат Rugby Star

Як і в основній грі, ви отримаєте вигоду від Rolling Reels, що дає вам кілька послідовних перемог. Різниця в тому, що множник збільшується в 1 раз на кожний повний виграшного спіну до величезного 10х!

Rugby Star напевно сподобається любителям регбі, але якщо відкинути тему, то це дійсно гідний ігровий автомат. Базова гра може забезпечити виграш в 1620 разів більше вашої ставки, в той час як функція безкоштовних обертань може дати вам виграш в 2400 разів більше вашої ставки. Це слот середньої дисперсії, який добре збалансований і є хорошим доповненням до портфеля слотів Microgaming.

Вердикт

Грати в мобільний слот Rugby Star було весело, є безліччю функцій, які можна використовувати, а безкоштовні обертання дають надію на те, щоб надолужити згаяне зі свого гаманця. Можливо, основна гра могла б бути трохи більш жвавою, але з пристойним RTP і діапазоном ставок цей «матч вартий вартості вхідного квитка». Рекомендується кожному гравцеві України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.