King of 3 Kingdoms від NetEnt

Три імператора невпинно боролися за перевагу між собою в хаотичний період більш широко відомим як династіями Хань і Цзінь.

Тепер вони б'ються на безлічі ігрових барабанів з дикими замінами і раундом безкоштовних обертань з множником х3, який може привести до виграшів, в 1500 разів перевищує вашу ставку.

Деталі слота

King of 3 Kingdoms - це відеослот з п'ятьма барабанами, трьома рядами і 243 способами виграти. Виплати нараховуються за два-п'ять однакових символів на суміжних барабанах тільки зліва направо. Гра має середню волатильність з RTP 96,88%.

King of 3 Kingdoms

Облогова фортеця є підходящим фоном для цього слоту, враховуючи інтенсивні битви за перевагу, які велися між трьома королівствами. Пейзаж мінявся так часто, що до сьогоднішнього дня важко знайти точні межі кожного з королівств. Все закінчилося сходженням династії Цзінь в 280 році нашої ери, коли всі три королівства було узурповано у новостворену імперію.

Саундтрек в значній мірі такий же, як і на Victorious, в той час як символи оплати адаптовані до азіатської темі.

На барабанах ви знайдете карти з 9 до A на нижньому рівні, в результаті чого ваша ставка буде збільшена в 3,2-8 разів за одну єдину п'ятірку. За ними слідують марширують китайські солдати і три імператора з червоним, зеленим і синім фоном. Цифра п'ять на барабанах дає виграти від 16x до 60x вашої ставки.

Китайська карта 3 королівств - це дикий символ, що з'являється тільки на барабанах 2, 3 і 4 і замінює всі символи, включаючи Скаттер, які представлені золотим драконом.

Особливості слота King of 3 Kingdoms

Якщо ви раніше грали в Victorious Classic, ви будете знати, чого очікувати, оскільки NetEnt не внесла змін до єдину функцію в грі. Три, чотири або п'ять Скаттер на сусідніх барабанах, починаючи з крайнього лівого, викличуть 15, 20 і 25 безкоштовних обертань відповідно, які можуть бути запущені на невизначений термін. Крім того, він виграє монети в 5, 20 і 50 разів більше вашої ставки.

Протягом безкоштовних обертань всі виграші множаться на х3.

Заключний вердикт

Що ж, перегляд старих версій NetEnt для азіатського ринку триває. Шведська студія несподівано виявила, що в цій частині світу живуть мільярди людей і потенційних гравців (каламбур). Гра проста, 243 способу з однією функцією, так що гравцям України краще сподіватися, що вона спрацює досить рано, щоб мати хороший шанс отримати прибуток.

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.