Kraken від Pragmatic Play

Release the Kraken - це відеослот з п'ятьма барабанами, чотирма рядами і 20 виграшними лініями в основній грі, подвоєння до 40 ліній в безкоштовних вирощених. Виграші присуджуються за три-п'ять співпадаючих символів на активній рядку тільки зліва направо. Ви можете грати на настільному комп'ютері або мобільному телефоні від 0,20 до 100 кредитів за спин.

Гра володіє середньою і високою волатильністю (4,5 / 5) з RTP за замовчуванням 96,50%. Деякі оператори можуть вибрати більш низьку настройку RTP, завжди читайте файл довідки, щоб дізнатися, в скільки разів ви будете грати.

Приготуйтеся до вибуху квітів при завантаженні гри. Ви будете пірнати на морське дно, щоб зустріти яскраво забарвлені корали і в основному доброзичливих рибок. Навіть акула криво, але посміхається. Крах корабля відбувається на тлі напівпрозорого ігрового вікна, в той час як на барабанах домінують різноманітні риби і, звичайно, могутній Кракен. Основне аудіо являє собою суміш звуків хвиль, вітру і бульбашок, які доповнюються пишним піратським треком, коли ви починаєте обертатися.

Kraken

Символи оплати починаються з нижнього кінця з королівськими картами від J до A, виплачуючи від 2х до 4х вашої ставки за одну єдину п'ятірку. Преміум - це жовто-зелена смугаста риба, посміхаються синя риба, черепаха і акула.

Особливості слота Kraken.

Pragmatic Play розробив гру не тільки з кольоровими візуальними ефектами, а й дав їй безліч випадкових і бонусних функцій, які ідеально відображають мінливість жахливого Кракена. Хоча сеанс ніколи не буває нудним, він рідко представляє великий потенційний виграш, оскільки RTP розподілений серед занадто великої кількості функцій. Проте, в цей тип ігор, як правило, цікаво грати, і він пропонує безліч розваг за вигідною ціною, а також час від часу дає мега-виграш.

Все починається в основній грі з трьома випадковими функціями. На початку будь-якого обертання можуть випадково з'явитися три щупальця, кожне з дошкою «Вибери мене». Ви отримуєте один вибір, щоб показати модифікатор барабана, який буде застосований до поточного обертанню.

Один або кілька джокерів розташовані на випадкових позиціях. Кожен перетворить все безпосередньо суміжні символи в символи підстановки.

Удар по бонусним Скаттер на барабанах 1 і 3, а також символ Chest Bonus на барабані 5 приведуть до запуску бонусної гри Sunken Treasure. З'явиться величезний Кракен з трьома скринями з скарбами в щупальцях. Ви можете вибрати один, щоб показати виграші в монетах між 2x і 10x вашої ставкою, поки ви не натиснете знак «Зібрати». Потім накопичені призи виплачуються, і функція закінчується.

Більше різноманітності і вибору чекають вас у головній функції, а саме в раунді безкоштовних обертань Кракена. Вам потрібно буде отримати бонусні розкидані ланки на барабанах 1 і 3, а також розкид безкоштовних обертань на п'ятому барабані, щоб активувати функцію. Гра призведе на другий екран з 10 скринями з скарбами, кожен з яких містить +1, +2, +3 безкоштовних спинив або значок «Зібрати». Виберіть скрині, щоб накопичити якомога більше безкоштовних спинив.

Під час цієї функції число виграшних ліній подвоюється до 40, а множник виграшу встановлюється на x1. Будь-яка посадка Kraken Wild в будь-якому місці на безкоштовному спині збільшить множник на x1 і перетвориться в роумінг. Він залишиться на екрані і буде переміщатися в випадкову позицію при кожному безкоштовному обертанні. На залишившися безкоштовних обертах може випасти більше джокерів, що ще більше збільшить множник і збільшить шанси на перемогу. Функція не може бути перезапущено.

Заключний вердикт

Що ж, якщо вам подобається весела гра на барабанах з посміхається рибами, жахливий Кракен і шаленість, то цей слот від Pragmatic Play якраз для вас. Велика кількість доповнень і функцій буде тримати вас в гарному настрої, в той час як усміхнена риба виснажує ваш баланс. Максимальний потенціал виграшу при 10000-кратної ставкою звучить занадто амбіційно, оскільки для досягнення цієї навички вам знадобиться повноекранний режим Kraken Wilds з множником х10. Проте, я бачу, що він часто дає великі перемоги в діапазоні від 100х до 500х. Чи зацікавить він гравців України.

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.