Mongol Treasures від Endorphina

Слот Mongol Treasures був розроблений компанією Endorphina і працює на десяти лініях виплат і п'яти барабанах, в тому числі і на території України. Ця гра переносить своїх гравців в степові землі монголів, які мають прекрасний вид і сповнені безліччю можливостей.

Вам доведеться розкрити численні перлини в монгольських скарби і в східно-азіатському регіоні. На жаль, в цьому онлайн-слоті немає бонусних ігор. Незважаючи на це, ви отримаєте кілька барабанів і безкоштовних обертань, щоб отримати максимальну віддачу від цього слоту.

Ця гра проста, гнучка і дозволяє гравцям вибирати суми ставок від 0,01 до 5 кредитів. Після вибору ставки обертайте барабани вручну або за допомогою функції автоматичного обертання. Його RTP також становить 96%.

Mongol Treasures

Символи

Як і інші слоти, у цього також є найцінніші значки. Ікони натхненні життям стародавніх монгольських людей. Ви можете почати демонстраційну гру, перш ніж грати на реальні гроші. Давайте подивимося на спеціальні значки ігрового процесу:

Монгольський воїн. Це високо цінуєма іконка, яка допоможе завоювати великий приз. Два, три, чотири і п'ять з його значків нагороджують 10, 100, 1000 і 5000 кредитів.

Монгольська принцеса. Принцеса діє як скаттер і дикий символ в цій грі. Отримавши більше трьох значків на барабанах ви отримуєте десять безкоштовних обертань. Існує спеціальна іконка розширення, яка відображається під час функції безкоштовних обертань.

Коли почнуться безкоштовні обертання, один розширюється символ буде обраний випадковим чином. Після виплат один з розширюючих значків може перейти до заповнення всіх трьох барабанів.

Як виграти скарби?

Використовуйте виграні безкоштовні спіни, якщо хочете виграти більше в слоті Mongol Treasures. Ви можете розкрити джекпот, який дасть 5000 кредитів, зіставивши п'ять значків Воїна, роблячи ставки на найбільшу суму на лінію. Натисніть кнопку ризику і виберіть більш високе значення карти, ніж у дилера, щоб подвоїти ваш виграш.

В азіатському степу багато прихованих таємниць, від вас залежить їх розкриття.

Вердикт

Будь ласка, зверніть увагу на безкоштовний режим і не обходьте його. Щоб перемагати частіше, потрібно добре знати гру. І де ви можете отримати досвід, не роблячи реальних ставок? Демо-режим допоможе підготувати і досконально вивчити будь-яку гру, включаючи відео-слот Mongol Treasures.

Немає обмежень за часом і раундів - грайте в своє задоволення, а коли будете готові - переходите до реальних ставок. Чому ви не повинні зупинятися на безкоштовній грі в казино? Тому що ви можете отримати справжні емоції тільки ставками. Не бійтеся спробувати, тому що, можливо, цей день може змінити все ваше життя на краще!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.