Royal Secrets EGT

У кожної людини є певні секрети, які він нікому не хоче розкривати. Королі не є винятком, і тому за все своє життя вони накопичують безліч секретів управління державою, а також свої особисті секрети.

Розуміння того, чому у правителів так багато секретів, пропонує компанія Euro Games Technology в ігровому автоматі «Royal Secrets». Завдяки цьому слоту учасник зможе познайомитися з відомими особистостями, які колись займали трон і керували країнами. Ця тема дуже популярна в різних областях. Наприклад, багато розкритих таємниць Людовика XIV лягли в основу сюжету знаменитих романів і фільмів.

Геймплей і призи

Протягом всієї гри користувача буде супроводжувати тематична символіка, побудована на зображеннях монархів і їх невід'ємних атрибутах. Дія гри розгортається на тлі замку. Цікаві звукові ефекти органічно вписуються в стилізацію машини, тому вона досить популярна серед ігрової аудиторії.

Це онлайн гра, яка складається з п'яти барабанів і 10 активних ліній. І перш ніж використовувати ці елементи, гравець повинен вивчити теоретичні аспекти, які впливають на ігровий процес. Спочатку вам потрібно визначити відповідний розмір ставки, а для цього вам потрібно виконати дві дії.

По-перше, вам потрібно розглянути розділ PAYTABLE, де зберігається інформація про правила гри, і, по-друге, виправити ставку, натиснувши на кнопку BET з відповідним індикатором. Дуже важливим фактором є те, що кількість ліній є фіксованою. Функції, які відповідають за запуск гри, називаються START і AUTOPLAY. З

авдяки першому можна виконувати тільки одне обертання барабанів, а друге дозволяє здійснювати прокручування в безперервному режимі з наперед заданими швидкостями.

Для того, щоб зробити гру більш комфортною, клієнту необхідно використовувати призначені для користувача настройки. Знайти їх можна в лівому нижньому кутку, настройки включають в себе: відключення звуку, повноекранний і теоретичний розділ.

Символи

Коли ви ввійдете в замок королівської сім'ї, ви зустрінетеся віч-на-віч з королем і його королевою, а також з принцесою і лицарем. Це все високооплачувані символи.

В Royal Secrets також є три спеціальних символи. Це дикий символ, який представлений замком королівської сім'ї і два скаттери. Вони представлені золотою короною на червоній подушці і золотим ключем, також зображеним на розкішній червоній подушці.

Символ розкиду (корона) може з'являтися тільки на першому, третьому і п'ятому барабанах. Дикий символ може замінити будь-який символ, щоб завершити виграшну комбінацію, за винятком Скаттер. Дикий замок може приземлитися тільки на другому, третьому і четвертому барабанах.

Особливості та бонуси

Маленьким розчаруванням для любителів різноманітної гри стане відсутність бонусного раунду. Проте, після формування будь-якої виграшної комбінації, учасник може подвоїти її суму. Для цього гравцеві необхідно перейти в додатковий тур, який відкривається після натискання на кнопку GAMBLE.

Прямо перед учасником буде розміщена карта, колір якої потрібно вгадати з першого разу, а в разі перемоги користувач отримає подвійний виграш за на рахунку!

Вердикт

Чи готові ви дізнатися секрети королівської сім'ї, приховані глибоко в їх величезному замку? Перевірте королівські секрети від EGT Interactive на слотах сьогодні! Рекомендується кожному любителю ігрових автоматів України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.