Voodoo від Endorphina

Слот Voodoo має 5 барабанів і 10 ігрових ліній. Ставки можуть бути скориговані з 0.10 до максимуму 1.00 за обертання - що в порівнянні з іншими ігровими автоматами не так вже й багато, коли мова йде про гру на максимальні ставки

Графіка та аудіо

Дизайн гри абсолютно приголомшливий. Котушки пов'язані зеленим плющем і знаходяться в глибині таємничого лісу. Подивіться за барабани, і ви побачите повний місяць, мерехтливі на вітрі свічки і туман. Кожен з барабанів розділений переплетеним плющем. Символи на барабанах жахливі і оживають, коли утворюють перемогу. Нам подобається саундтрек, тому що він випромінює моторошні мелодії і музику, щоб додати ще більше страшної атмосфери в гру.

Всі варіанти ставок розташовані в нижній частині екрана, щоб ви могли зосередитися на барабанах. Ваш баланс відображається в лівому верхньому кутку барабанів зі звуками і опціями таблиці виплат в правому верхньому куті.

Voodoo 2

Символи

Тепер символи - речі починають ставати більш моторошними в міру їх появи; майстер вуду, жінка-вуду, змія, голова гепарда, лялька вуду з шпильками, вороною і карти цінностями J, Q, K і A - всі вони зроблені з павутини.

Особливості гри

Давайте почнемо з азартної гри - будь-який виграш, який ви отримаєте на барабанах можна буде збільшити. Натисніть кнопку «Взяти на себе ризик» на нижній панелі, і ви потрапите на новий екран. На екрані буде 5 гральних карт - буде показана тільки найлівіша карта - це карта дилера. Ви повинні вибрати одну з чотирьох інших закритих карт, щоб виграти карту дилера.

Якщо ви вибираєте карту з більш високою вартістю, ви подвоюєте свої гроші. Виберіть нижчу карту, і ви втратите свій виграш. Ви можете забрати свій виграш на будь-якому етапі.

Безкоштовні обертання

Під час бонусу безкоштовних обертань будь-які символи, які створюють виграшну комбінацію, будуть розширюватися, щоб охопити всі три позиції на барабанах, щоб додати ще більше шансів на виграш.

Вердикт

Ми знімаємо капелюха перед Ендорфіною, тому що цей ігровий автомат не має конкурентів. Гра багата дизайном і графікою, і коли символи утворюють перемогу, вони оживають. Ми особливо любимо жінку Вуду, яка перетворюється з тихої жінки в злого змія, оточеного зеленим туманом.

Цей ігровий автомат із середньою дисперсією пропонує українським гравцям так багато різних способів виграти, і більшість виграшів випадає в бонус безкоштовних обертань - завдяки символам, які розширюються.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Please publish modules in offcanvas position.