Бюрократія понад усе: Шевчука не пустили до КС

Голову Конституційного Суду України Станіслава Шевчука, поновленого на посаді рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва, сьогодні, 16 жовтня, не допустили до свого робочого місця.

Про це повідомила прес-служба самого Конституційного Суду України, передає «Закон і Бізнес».

«16 жовтня 2019 року до Конституційного Суду України звернувся Станіслав Шевчук з усною вимогою допустити його до робочого місця. Він наголошував на тому, що в рішенні Окружного адміністративного суду міста Києва йдеться про негайне виконання рішення в частині поновлення Станіслава Шевчука на посаді судді та Голови Конституційного Суду України», – повідомили у КС.

В органі конституційної юрисдикції зазначили, що 15 жовтня там приступили до розгляду цього питання, але досі не отримали саме рішення ОАСК, завірене гербовою печаткою. Також рішення відсутнє у Єдиному державному реєстрі судових рішень. А надана особисто С.Шевчуком копія рішення належним чином не завірена, як цього вимагає Інструкція з діловодства в адміністративних судах України, затверджена наказом Державної судової адміністрації від 17.12.2013 № 174.

«На працівників секретаріату та охорони було шкода дивитися, – прокоментував сьогоднішню ситуацію радник С.Шевчука Денис Невядомський, – вони ж прекрасно розуміють, що переляканий Тупицький (недавно обраний голова КС – прим. Ред.) перейшов червоні лінії і це найближчим часом може закінчитися його затриманням і пред’явленням підозри за тяжкими кримінальними статтями».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone