Деканоїдзе анонсувала нові закони про роботу поліції

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе сподівається на підтримку Верховної Ради щодо вдосконалення законодавства, що регламентує роботу українських поліцейських.
форбіден ту форбід, поліція, Міністерство внутрішніх справ, Верховна Рада України, Деканоїдзе

Фото: Телеграф

“У вересні ми подаватимемо дуже серйозний законодавчий пакет, зокрема для патрульної поліції, для кримінального блоку”, – розповіла  Деканоїдзе у четвер журналістам у Києві під час урочистих заходів з нагоди Дня Нацполіції України, передає “Інтерфакс-Україна”.

При цьому вона додала: “Дуже сподіваюся, що Верховна Рада підтримає (законодавчі зміни)”.

Деканоїдзе також запевнила, що робитиме все для того, щоб Нацполіція України була найсучаснішою в світі.

Вона привітала поліцейських з професійним святом та зазначила, що найголовніше досягнення Нацполіції – це підвищення рівня довіри українців.

“Сьогодні 8 місяців, як Національна поліція народилася і працює на благо українського народу. У нас багато проблем, дуже багато завдань, дуже довгий і рутинний шлях попереду. Але найголовніше, що люди повірили в поліцію. Половина нашого населення, 50%, реально довіряють Нацполіції”, – наголосила вона.

Деканоїдзе також заявила, що процес реформування поліції в Україні має тривати.

“Ви знаєте, нас запитують, коли закінчиться реформа. Реформа – це процес, який ніколи не переривається, реформа, як живий організм, і щойно ти її зупиниш і не продовжиш реформи, організм вмирає”, – сказала вона.

 

Джерело: Центр інформації про права людини

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone