Депутати просять звільнити Павла Розенка

У парламенті зареєстровано проект постанови про визнання роботи Віце-прем’єр-міністра України Розенка Павла Валерійовича незадовільною та звільнення його з посади.

Відповідний проект постанови ВР №4856 було зареєстровано у ВР 21 червня народними депутати Л.Денісовою, Н.Веселовою та О.Дроздиком.

Для внесення на розгляд парламенту нової кандидатури на пост Віце-прем’єр-міністра голова Кабміну згідно з проектом постанови матиме місяць.

У ініціаторів звільнення П.Розенка накопичився чималий перелік підстав для незадоволення, про які вони повідомляють в пояснювальній записці до проекту. По-перше, депутати критикують рішення стосовно внутрішньо переміщених осіб: “…пан Розенко П.В. прирівняв вимушено переміщених осіб до шахраїв та розпочав політику дискримінації, а також перевищив свої повноваження, вирішивши перебрати на себе правоохоронні функції, та карати недоведені злочини зупинкою виплат”.

По-друге, П.Розенка звинувачують у фактичному визнанні ним у своєму інтерв’ю “ЛНР” та “ДНР” державами.

Згадали Віце-прем’єр-міністру автори проекту постанови і пенсійну реформу, і пільги по сплаті за житлово-комунальні послуги.

 

Джерело: Закон і бізнес

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone